Brighton – Newcastle. Typy, kursy (20.03.2021)
20.03.2021

Ćwierćfinały FA Cup z pewnością zdominują dziś zainteresowanie piłką w Anglii, ale zostanie także rozegrany jeden mecz ligowy, w którym zmierzą się ze sobą ekipy Brighton oraz Newcastle. Walka o utrzymanie w stawce trwa, a rezultat tego pojedynku może znacząco wpłynąć na losy obu drużyn.

Brighton – Newcastle zapowiedź (sobota, 21:00)

Brighton z pewnością musi odczuwać pewną frustrację związaną z osiąganymi wynikami w tym sezonie Premier League. Ekipa Mew potrafi zaprezentować solidną, a w pewnych chwilach nawet i efektowną piłkę, ale w parze z nią nie idą zdobycze punktowe. Drużyna Grahama Pottera ma obecnie trzy punkty przewagi nad strefą spadkową, a to wszystko dzięki zwycięstwu w ostatniej kolejce z Southampton.

Newcastle również nie może spać spokojnie, a obecnie ma o jeden punkt mniej od Brighton. Sytuacja jest nieco lepsza, gdy spojrzymy na to, że Fulham ma o dwa mecze rozegrane więcej. Ekipa Srok ma jednak ogromne problemy z wygrywaniem – ostatnie pięć kolejek to ani jednego zwycięstwa i tylko trzy zdobyte punkty. Ponadto, w pierwszym spotkaniu tych dwóch drużyn Newcastle wysoko uległo Brighton, bowiem aż 0:3.

Brighton – Newcastle kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

– zwycięstwo Brighton, kurs: 1.67

– remis, kurs: 3.75

– zwycięstwo Newcastle, kurs: 6.20

Brighton – Newcastle nasze typy

Patrząc na poczynania obu drużyn w ostatnim czasie możemy spokojnie stwierdzić, że to gospodarze prezentują o wiele lepszy futbol. Typujemy zatem zwycięstwo Brighton licząc na przyzwoitą skuteczność drużyny Grahama Pottera.

Brighton – Newcastle | Typ: Brighton wygra @1.67 BETFAN

Brighton – Newcastle | Typ: Trossard powyżej 0,5 celnego strzału @1.55 BETFAN