Oficjalnie: Maciej Bartoszek trenerem Wisły Płock

Maciej Bartoszek został oficjalnie przedstawiony jako nowy trener Wisły Płock. Szkoleniowiec zastąpił na stanowisku Radosława Sobolewskiego.

Pożegnanie Sobolewskiego

W ubiegłym tygodniu Radosław Sobolewski przyznał, że z końcem sezonu pożegna się z klubem. Trener zdecydował się nie przedłużać umowy z Wisłą Płock, która trwała do czerwca. Tym samym wydawało się, że dotychczasowy trener, mimo słabszych wyników zespołu w ostatnim czasie, dokończy sezon z podopiecznymi.

Koniec końców, Wisła Płock podjęła decyzję o rozstaniu z Radosławem Sobolewskim jeszcze przed zakończeniem rozgrywek.

Krótkoterminowe rozwiązanie

Wisła Płock szybko podjęła decyzję o zatrudnieniu nowego szkoleniowca. Maciej Bartoszek podpisał kontrakt do końca czerwca.

Spokojny byt Wisły w najwyższej klasie rozgrywkowej jest rzeczą najważniejszą, sprawą priorytetową. Chcę, żeby zespół sprawiał jak najwięcej satysfakcji kibicom. Nie chcę zdradzać najbliższym przeciwnikom recepty na nas i tego jak chciałbym, żeby zespół grał. O tym już dzisiaj dowiedzą się zawodnicy, a w każdym kolejnym treningu będziemy zmieniali i budowali oblicze Wisły. Wszyscy piłkarze mają czystą kartę i każdy ma prawo wystąpić w najbliższym meczu w podstawowym składzie – powiedział nowy trener “Nafciarzy”.

Czy Maciej Bartoszek pozostanie w zespole na dłużej? Z informacji “Przeglądu Sportowego” wynika, że prawdopodobnie nie i z początkiem nowego sezonu trenerem ma zostać Jerzy Brzęczek.

Fot. Wisła Płock

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO