Nie żyje Gerd Muller. Legendarny piłkarz Bayernu i reprezentacji Niemiec miał 75 lat
15.08.2021

Bardzo przykrą informację podał w niedzielne popołudnie Bayern Monachium. W wieku 75 lat zmarł Gerd Muller, legendarny piłkarz “Bawarczyków”, a także 62-krotny reprezentant Niemiec. W ostatnich latach Muller zmagał się z chorobą Alzheimera. 

Wyniki Gerda Mullera w niemieckiej piłce były niezwykle imponujące. Legendarny napastnik strzelił bowiem dla Bayernu Monachium 566 goli w 607 meczach, ustanawiając wiele rekordów. W reprezentacji Niemiec Gerd Muller również radził sobie bardzo dobrze. Wystarczy powiedzieć, że najwybitniejszy snajper w historii niemieckiego futbolu zanotował 68 bramek w 62 występach.

Nie żyje Gerd Muller

Bardzo przykrą informację przekazał Bayern Monachium. W niedzielny poranek zmarł Gerd Muller, który w ostatnich latach zmagał się z chorobą Alzheimera. Od kilku miesięcy stan legendarnego napastnika był bardzo ciężki. W takich słowach Mullera pożegnał prezydent Bayernu, Herbert Hainer – To bardzo smutny dzień dla Bayernu, a także wszystkich fanów. Gerd Muller był najlepszym napastnikiem, jakiego oglądaliśmy na boisku. Dodatkowo był wspaniałą osobą, osobowością światego futbolu. Jesteśmy zjednoczeni w głębokim smutku z jego żoną Uschi, a także całą rodziną. Bez Gerda Mullera Bayern nie byłby klubem, który wszyscy kochamy. Jego imię i pamięć o nim będą wieczne. 

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO