Specjalna promocja na mecz Andora – Polska u bukmachera Superbet!
09.11.2021

Już w piątek 12 listopada reprezentacja Polski rozegra dziewiąty i jednocześnie przedostatni mecz w ramach eliminacji do mistrzostw świata. Rywalem “Biało-Czerwonych” jest Andora, a spotkanie odbędzie się na stadionie Estadi Nacional. Specjalną promocję w kontekście tego meczu przygotował dla nowych graczy bukmacher Superbet.

Pierwszy pojedynek tych ekip rozgrywany na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie wspominamy całkiem dobrze. Podopieczni Paulo Sousy wygrali 3:0 po dwóch golach Lewandowskiego, a także trafieniu Świderskiego. Było to pierwsze zwycięstwo reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw świata.

Extra 30 PLN za gola

Specjalną promocję na mecz Andora – Polska przygotował Superbet. Bukmacher gwarantuje 30 PLN za każdego gola, jaki padnie w piątkowym starciu. Aby wziąć udział w promocji trzeba spełnić kilka warunków:

  1. Gracz musi zarejestrować się w dniach 08.11-12.11 z tym linkiem oraz kodem GRAMGRUBO.
  2. Pierwszy zakład, a co za tym idzie, pierwszy depozyt musi wynieść 50 PLN.
  3. Kupon musi składać się z singla ze spotkania Andora – Polska. Dotyczy tylko oferty przedmeczowej.
  4. Pod uwagę brany jest kupon z konta depozytowego za minimum 50 PLN i minimalnym kursem 1.60 na dowolny rynek z oferty na mecz Andora – Polska
  5. Niezależnie od wyniku spotkania, gracz otrzyma 30 PLN za każdą bramkę w meczu Andora – Polska.
  6. Bonus Extra 30 PLN zostanie aktywowany do 72 godzin od rozliczenia kuponu.

Cały regulamin dotyczący promocji znajdziecie tutaj. 

Jeśli nie masz konta w Superbet, zarejestruj się z tym linkiem oraz kodem GRAMGRUBO. Skorzystaj z powyższej promocji, a także oferty powitalnej.