Kamil Glik stracił zęby podczas meczu! Są najnowsze informacje dotyczące stanu zdrowia

16.03.2022

Rano Robert Lewandowski nie dokończył treningu. Wieczorem jednak dużo poważniej wyglądała sprawa innego reprezentanta Polski. Kamil Glik nie dokończył wieczornego meczu Brescia – Benevento, po tym, jak dostał potężny cios w twarz. 

Kamil Glik to facet ze skały, ale takiego zdarzenia nie przetrwaliby na boisku najwięksi twardziele. W 80. minucie spotkania w ramach Serie B reprezentant Polski dostał od rywala nokautujący cios. Polak próbował wybijać piłkę głową, niestety natknął się na nogę rywala, który składał się do przewrotki. Efekt? Powybijane zęby i utrata przytomności na murawie.

Fatalnie wyglądające zdarzenie jednak nie będzie miało poważniejszych następstw. Jak poinformował rzecznik kadry Jakub Kwiatkowski badania nie wykazały wstrząśnienia mózgu! – Kamil Glik po badaniach, które nie wykazały wstrząśnienia mózgu został dziś wypisany ze szpitala. Teraz musi tylko udać się do dentysty 😉 Nie pierwszy raz potwierdziło się, że Kamil to prawdziwa skała – napisał na Twitterze Kwiatkowski.