Awans Polski – podwójna wygrana w Betcris!

28.03.2022

Odliczamy godziny do meczu Polski ze Szwecją. Pojedynek zadecyduje o udziale „Biało-Czerwonych” w mistrzostwach świata. Z okazji tego spotkania Betcris przygotował specjalną promocję skierowaną do nowych graczy. 

Sporo niepewności towarzyszy temu starciu. Polska rozegrała przeciętne starcie ze Szkocją i podchodzi do meczu bez Arkadiusza Milika. Pod dużym znakiem zapytania stoi również występ Krzysztofa Piątka. Tym samym Czesław Michniewicz nie będzie miał zbyt wielu opcji w kontekście wyboru ataku. Niewykluczone, że partnerem Roberta Lewandowskiego będzie Adam Buksa.

Podwójna wygrana w Betcris

Betcris wierzy w awans reprezentacji Polski. Bukmacher przygotował specjalną ofertę, w której przy zagraniu awansu Polski otrzymujemy bonus o równowartości wygranej. Jak wziąć udział w promocji?

  1. Zarejestruj się w Betcris z tym linkiem
  2. Wpłać minimum 50 PLN i postaw kupon SOLO za dokładnie 50 PLN (kupon musi zostać zawarty na awans Polski)
  3. Jeżeli kupon okaże się wygrany bukmacher dopisze do konta bonus o równowartości wygranej, aż do 400 PLN
  4. Bonus można obracać na kuponach AKO składających się z minimum trzech zdarzeń z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.
  5. Promocja obowiązuje od dnia 28.03.2022 godziny 12:00 do 29.03.2022 godziny 23:59.

Więcej o promocji: tutaj

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera Betcris zarejestruj się z tym linkiem lub kodem GRAMGRGUBO. Skorzystaj z oferty powitalnej bukmachera w postaci cashbacku i freebetu.