Meksyk ogłosił z kim zagra przed mundialem. Zaskakująca decyzja

12.04.2022

Poznaliśmy rywali Meksyku, z którymi kadra Gerardo Martino zagra przez katarskimi mistrzostwami świata. Nasi listopadowi rywale skupili się bowiem głównie na przygotowaniach do meczu z Argentyną. 

Trzy zespoły z Ameryki Południowej oraz jeden z Afryki – tak przedstawia się zestaw drużyn, z którymi Meksyk zamierza sprawdzić swoją formę przed mistrzostwami świata. Co zaskakujące, wśród ekip, z którymi zagrają podopieczni Gerardo Martino nie ma żadnej europejskiej reprezentacji.

Meksyk gotowy na mecz z Polską?

Urugwaj, Ekwador, Paragwaj oraz Nigeria – to drużyny, z którymi przed mistrzostwami świata zmierzy się reprezentacja Meksyku – informuje serwis „Medio Tiempo”. W czerwcu Meksykanie zmierzą się z Urugwajem i Ekwadorem, a w październiku z Nigerią i Paragwajem, czyli zespołami, które nie pojawią się na mundialu.

Co zaskakujące, Meksykanie nie zamierzają sprawdzić swoich sił z żadną europejską reprezentacją w meczu, który mógłby być przetarciem przed spotkaniem z Polską. Dokładne terminy oraz miejsca rozgrywania spotkań zostaną podane w późniejszym terminie.