Eliminacje Euro 2020. Oto zestawienie wszystkich grup!
02.12.2018

Już za niecałe dwa lata odbędą się wyjątkowe mistrzostwa Europy. Euro 2020 zostanie rozegrane bowiem w 12 różnych państwach. Najpierw jednak zrealizowane będą eliminacje. Jak wygląda sytuacja w poszczególnych grupach i czy będziemy świadkami ciekawych spotkań? 

Oczy wszystkich kibiców skierowane są przede wszystkim na grupę C, gdzie rywalizować ze sobą będą reprezentacje Niemiec i Holandii. Ten dwumecz zapowiada się na najciekawsze starcie wszystkich spotkań eliminacyjnych. Warto również zwrócić uwagę na spotkania grupy B, gdzie znalazły się kadry Portugalii, Ukrainy oraz Serbii. Trudno wskazać dwóch konkretnych faworytów tej rywalizacji.

Sympatycy piłki nożnej będą zapewne obserwować pojedyncze starcia poszczególnych grup jak na przykład mecze Szwajcarii z Danią w grupie D, rywalizację Chorwacji z Walią w grupie E, spotkania Hiszpanii ze Szwecją w grupie F czy Belgii z Rosją w grupie I.

O sporym szczęściu w niedzielnym losowaniu może mówić nasza reprezentacja. Podopieczni Jerzego Brzęczka rywalizować będą w grupie G, gdzie czeka na nich Austria, Izrael, Słowenia, Macedonia oraz Łotwa. Brak awansu z tej grupy będzie jednym wielkim rozczarowaniem.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!