Arsenal straci swojego obrońcę do końca sezonu?
07.12.2018

Pierwsze doniesienia na temat kontuzji Roba Holdinga mogą martwić fanów Arsenalu. Anglik najprawdopodobniej uszkodził więzadła w swoim kolanie i wypadnie z gry aż do końca obecnego sezonu.

Po meczu z Manchesterem United, Unai Emery stwierdził, że nie spodziewa się pozytywnych wiadomości na temat stanu zdrowia 23-latka.

– Czekamy, aż klub przekaże nam informacje na ten temat. Lekarze wciąż sprawdzają ten uraz, a w tej chwili pierwsze wieści nie są dobre.

Sytuacja ma wyjaśnić się być może nawet dzisiaj. Dla Holdinga to fatalna wiadomość, po tym jak wywalczył sobie miejsce w podstawowej jedenastce „Kanonierów”. W ostatnich tygodniach Anglik wyglądał pewnie jako członek trzyosobowej defensywy wraz z Mustafim oraz Papastathopoulosem. Przede wszystkim Holding wyróżnia się dobrym rozegraniem piłki od tyłu. Bez niego, Arsenal może mieć nieco problem w tej kwestii, tym bardziej, że Laurent Kościelny nadal leczy swój uraz.

W meczu z „Czerwonymi Diabłami” kontuzji nabawił się także Aaron Ramysey, ale ten przypadek jest mniej skomplikowany i najprawdopodobniej Walijczyk dość szybko wróci do zdrowia.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!