Znamy składy na mecz Raków Częstochowa – Karabach

26.07.2023

W środę Raków Częstochowa zagra z Karabachem w drugiej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Początek spotkania jest zaplanowany na 20:15. Oto jak prezentują się oficjalne składy na mecz Raków Częstochowa – Karabach.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Raków Częstochowa – Karabach (26.07, 20:15) – oficjalne składy na mecz

Raków Częstochowa: Kovačević – Svarnas, Arsenić, Rundić, Lederman, Papanikolaou, Tudor, Jean Silva, Cebula, Kochergin, Zwoliński

KarabachMahammadaliyev – Bayramov, Mustafazada, Medina, Cafarquliyev, Romao, Jankovic, Andrade, Benzia, Zoubir, Xhixha

Wielkim nieobecnym Rakowa wciąż jest Ivi Lopez. Lider Medalików odniósł poważną kontuzję i przez dłuższy czas nie ujrzymy go na boisku Brak Hiszpana było widać w pierwszym starciu z Florą Tallinn i w Superpucharze Polski.

Drużyna Rakowa jest zdecydowanie wyżej wyceniana. Według Transfermarkt wartość mistrza Polski to prawie 40 milionów euro. Karabach jest źle kojarzony przez polskich kibiców, gdyż często eliminował polskie drużyny z europejskich pucharów. Mistrz Azerbejdżanu wyceniany jest na 12,9 milionów euro.

Raków Częstochowa – Karabach (26.07, 20:15) – niezbędne informacje

Mecz Raków Częstochowa – Flora Tallinn odbędzie się we wtorek 25 lipca o 20:15. Transmisja odbędzie się na kanale TVP Sport. Faworytem tego starcia jest Raków, który przed rewanżem na trudnym obiekcie, musi sobie wypracować solidną zaliczkę. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółową analizą spotkania.

Obstaw mecz Raków Częstochowa – Karabach.

Fot. Pressfocus