Oficjalnie: Sadio Mane piłkarzem Al Nassr

02.08.2023

Zgodnie z tym o czym informowaliśmy, Sadio Mane został zawodnikiem Al Nassr. Według mediów kwota transferu wyniosła około 30 milionów euro, a Senegalczyk ma inkasować 40 milionów euro za sezon gry.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Al Nassr z nową gwiazdą

Sadio Mane zaraz po Cristiano Ronaldo, będzie największą gwiazdą drużyny. Odejście Senegalczyka do Arabii Saudyjskiej może oznaczać początek końca kariery tego piłkarza. Już pobyt w Bayernie Monachium sprawił, że była gwiazda Liverpoolu zanotowała spory zjazd.

Zgodnie z tym o czym informowaliśmy, Sadio Mane trafił do Al Nassr. Drużyna Cristiano Ronaldo wydała na nową gwiazdę 30 milionów euro. Nie jest to jednak koniec kosztów związanych ze sprowadzeniem Senegalczyka. Media donoszą, że Sadio Mane może liczyć na zarobki rzędu 40 milionów euro za sezon gry. Senegalczyk podpisał trzyletni kontrakt.

Jakie gwiazdy ściągnął Al Nassr?

Al Nassr może pochwalić się kilkoma gwiazdami. Największą z nich jest Cristiano Ronaldo, który przyszedł do klubu nieco wcześniej. Poza Portugalczykiem, Al Nassr ściągnęło Marcelo Brozovicia, Seko Fofanę i Alexa Tellesa.

Fot. Pressfocus