Dojdzie do wielkiej wymiany na linii Chelsea – Milan?
21.12.2018

Zimowe okienko transferowe zapowiada się interesująco dla fanów Chelsea. Władze „The Blues” bowiem na pewno będą poszukiwać środkowego napastnika, który zastąpi Alvaro Morate. Jak się okazuje, być może będzie to transakcja „dwa w jednym”.

Wybrańcem ma zostać Gonzalo Higauin, który już latem był bliski przenosin na Stamford Bridge. Argentyńczyk w jednym z wywiadów jakiś czas temu przyznał, że w stolicy Anglii chciał go jedynie Maurizio Sarri, a klub nie zrobił niczego konkretnego w tej sprawie. Teraz ma się to zmienić.

Agenci wszystkich trzech stron pracują już nad oceną tego transferu. Cała transakcja może być bardzo skomplikowana. „Pipita” wciąż jest zawodnikiem Juventusu i dopiero latem przeniesie się oficjalnie do Mediolanu, gdy ekipa z San Siro dopłaci kolejne 18 milionów euro. Wychodzi więc na to, że napastnik w jednym okienku może dwukrotnie zmienić klub.

W drugą stronę miałby powędrować Alvaro Morata. Hiszpan zawodzi w Chelsea i stracił niedawno zaufanie Sarriego, który woli na pozycji napastnika stawiać Edena Hazarda.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!