Oficjalne składy Raków Częstochowa – Aris

08.08.2023

We wtorek Raków Częstochowa zagra z Arisem Limassol. Będzie to rywalizacja w ramach III rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Znane są już oficjalne składy na mecz Raków Częstochowa – Aris.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Raków Częstochowa – Aris (08.08, 20:00) – oficjalne składy na mecz

Raków Częstochowa: Kovacević – Racovitan, Arsenić, Svarnas – Tudor, Papanikolaou, Berggren, Silva – Cebula, Piasecki, Kochergin

Aris: Vana – Boakye, Brorsson, Yago, Caju – Szoke, Struski – Mayambela, Gomis, Bengtsson – Babicka

Raków Częstochowa jest już przyzwyczajona do radzenia sobie z kontuzjowanym Ivi Lopezem. W dobrej formie jest Łukasz Zwoliński, który strzelił trzy bramki w Ekstraklasie i dwie w eliminacjach. Oprócz Lopeza, kontuzjowany jest także John Yeboah. Niemiec w meczu z Karabachem skręcił staw skokowy. W składzie gości znajdziemy polskie akcenty jak Mariusz Stępiński czy Karol Struski. Tylko były piłkarz Jagiellonii Białystok znalazł się w wyjściowej jedenastce na ten mecz, co ciekawe w starciu z Rakowem Częstochowa zadebiutował w wyjściowym składzie Jagiellonii Białystok. Jaga wygrała wówczas 3:0.

Raków Częstochowa jest faworytem tego starcia. Medaliki są wyceniane przez portal Transfermarkt ponad dwukrotnie drożej. Wartość klubu z Częstochowy to prawie 40 milionów euro, a Arisu nieco ponad 17 milionów.

Raków Częstochowa – Aris (08.08, 20:00) – niezbędne informacje

Mecz Raków Częstochowa – Aris odbędzie się we wtorek 8 sierpnia o 20:00. Transmisja odbędzie się na kanale TVP Sport.