Gdzie i o której obejrzeć mecz Karabach – Raków Częstochowa?

02.08.2023

W środę Raków Częstochowa zagra w rewanżowym meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Przeciwnikiem Medalików będzie Karabach. Mistrz Polski pojedzie do Azerbejdżanu ze skromną – jednobramkową zaliczką. Gdzie obejrzeć spotkanie Karabach – Raków Częstochowa i o której się zacznie?

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Gdzie obejrzeć mecz Raków Częstochowa – Karabach. Transmisja w TV

Mecz Raków Częstochowa – Karabach będzie można obejrzeć na TVP Sport. Wspomniana stacja telewizyjna poprowadzi transmisje wszystkich domowych spotkań polskich klubów w europejskich pucharach.

Gdzie obejrzeć w TV

O której Karabach zagra z Rakowem Częstochowa?

Rewanżowy mecz II rundy eliminacji Ligi Mistrzów między Karabachem Agdam, a Rakowem Częstochowa odbędzie się 2 sierpnia o 18:00. Spotkanie odbędzie się na Azersun Arena w Baku. Tym razem jednak Raków nie jest faworytem do zwycięstwa. Karabach jest mistrzem Azerbejdżanu, a więc ligi notowanej nieco niżej niż Ekstraklasa, ale dużo pomoże mu gra przed własną publicznością. Według portalu Transfermarkt, Raków Częstochowa warty jest niecałe 40 milionów euro, za to przeciwnik Medalików tylko 12,9 miliona. Kurs na zwycięstwo mistrza Polski w meczu z Karabachem wynosi 3.65.

Sprawdź zbiór wszystkich transmisji piłkarskich na ten tydzień.