Czy na derbach Łodzi będą kibice gości?

12.08.2023

W sobotę o 20:00 wszyscy kibice śledzący Ekstraklasę, będą uważnie obserwować derby Łodzi! Będzie to niezwykle elektryzujące spotkanie. Widzew podejmie ŁKS. Stadion zostanie wypełniony po brzegi, ale zabraknie na nim zorganizowanego dopingu kibiców ŁKSu.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

🔥 Uwaga, specjalna promocja  🔥
‼️Kurs 100.0 na wygraną Widzewa lub ŁKSu u licencjonowanego w Polsce, legalnego bukmachera Betfan‼️

ℹ️ Szczegóły promocji ➡️ https://futbolnews.pl/derby-lodzi-kurs-100

  1. Otwórz konto z kodem GRAMGRUBO
    Link do rejestracji ➡️ https://futbolnews.pl/betfan-bonus
  2. Wpłać dokładnie 40 zł
  3. Postaw swój pierwszy kupon za 38 zł
  4. Następnie zagraj kupon SOLO za 2 zł na wygraną Widzewa lub ŁKSu po kursie 100.0 ze specjalnego zdarzenia – W TYM MIEJSCU
  5. Jeśli typowana przez Ciebie drużyna wygra, zgarniesz 176 zł na KONTO GŁÓWNE!

Widzew vs ŁKS - promocja Betfan na kurs 100

Derby Łodzi bez kibiców ŁKSu

Absolutnym hitem 4. kolejki Ekstraklasy będzie mecz Widzewa z ŁKSem. Faworytem tej rywalizacji jest zespół gospodarzy. Bilety na to spotkanie rozeszły się niezwykle szybko. Na stadionie zabraknie jednak zorganizowanego dopingu gości. Kibicie ŁKSu są sami sobie winni, przez swoje zachowane najbliższe derby odbędą się bez ich udziału.

Czemu na derbach Łodzi nie będzie kibiców ŁKSu?

Kibice ŁKSu nie będą mieli zorganizowanego dopingu na derbach Łodzi. Ma to związek z sytuacją, która wydarzyła się 3 maja 2022 roku. Odbyły się wtedy ostatnie derby Łodzi. Widzew po bramce Pawłowskiego wygrał 1:0. Wynik rywalizacji przysłoniły jednak skandaliczne zachowania „kibiców” ŁKSu. Rzucali oni odpalonymi racami i fajerwerkami w fanów Widzewa. Takie zachowanie spotkało się z karą nałożoną przez Związkową Komisję Dyscyplinarną. ŁKS musiał rozegrać jeden domowy mecz bez udziału publiczności, został nałożony także zakaz wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na trzy wyjazdowe mecze, a klub musiał zapłacić 10 tysięcy złotych kary, a ponadto kibice ŁKSu nie mogli zorganizować dopingu na najbliższe derby Łodzi, które odbędą się właśnie 12 sierpnia.