Mendy zabrał głos w sprawie konfliktu z Guardiolą
25.12.2018

Benjamin Mendy obecnie dochodzi do siebie po kolejnej złożonej kontuzji. Tym razem Francuz przechodzi rehabilitację po operacji kolana. Termin jego powrotu datuje się dopiero na luty, zatem 24-latek ponownie opuści znaczną część sezonu. 

Od czasu transferu z Monaco do Manchesteru City w 2017 roku, lewy obrońca rozegrał zaledwie kilkanaście spotkań we wszystkich rozgrywkach. Dla Mendy’ego pobyt w Anglii jest pasmem nieszczęścia, a ten sezon po udanym rozpoczęciu (5 asyst w 9 meczach Premier League) jest tego idealnym potwierdzeniem.

Przed urazem defensora, w mediach pojawiły się informacje, potwierdzone przez Guardiole, jakoby piłkarz został wyrzucony ze składu na tydzień. Powodem miało być kolejne spóźnienie na trening.

– Moje relacje z Guardiolą są naprawdę dobre – wyjaśnia spekulacje Mendy – Mamy ze sobą bardzo dobre stosunki i zawsze tak było. 

Mendy w poprzednim sezonie zaliczył ze swoimi drużynami zwycięstwo w Premier League oraz odniósł sukces na mundialu, pomimo swoich ograniczonych występów. Mimo to nadal do kolekcji brakuje mu jednego z najważniejszych trofeów.

– Dzisiaj jestem w jednym z najlepszych klubów piłkarskich na świecie. Ale nadal brakuje mi jednego trofeum z City. Mowa oczywiście o Lidze Mistrzów. 

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

typy dnia
kurs 1.89
Dallas Cowboys – Chicago Bears
Liczba przyłożeń 4,5
+
kurs 2.41
Eintracht Frankfurt – Hertha Berlin
Liczba goli 3,5
+
kurs 1.84
Sheffield United – Newcastle United
Zwycięzca
1
kurs 2.30
Villarreal – Atletico Madryt
Zwycięzca
2
550PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO550