Milik skomentował wywiad Lewandowskiego na konferencji

05.09.2023

We wtorek odbyła się konferencja przed meczami reprezentacji Polski. Na pytania dziennikarzy odpowiadał, Arkadiusz Milik.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Arkadiusz Milik liczy na lepsze wyniki reprezentacji narodowej

Reprezentacja polski już w czwartek zmierzy się z Wyspami Owczymi. Arkadiusz Milik odpowiedział na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej. Napastnik Juventusu nie uniknął pytań o ostatni głośny wywiad Roberta Lewandowskiego, który wywołał ogromne poruszenie w polskich mediach.

,,Wydaje mi się, że niektóre rzeczy powinny być wyjaśnione między nami w szatni. Nawet jeśli są to rzeczy oczywiste, o których wszyscy wiedza, to nie powinniśmy z nimi wychodzić do opinii publicznej. Sami jesteśmy w stanie sobie z nimi poradzić. Rozmawialiśmy na różne tematy i myślę, że zamknęliśmy wszystko. Wiemy, że wiele rzeczy nie miałoby miejsca, gdybyśmy byli na innym miejscu w tabeli” – powiedział Milik pytany o wspomniany wcześniej wywiad kapitana naszej reprezentacji narodowej.

Oprócz słynnego wywiadu, na atmosferę w reprezentacji Polski nie wpływają dobrze, również jej ostatnie wyniki. Polska po trzech meczach rozegranych w ramach eliminacji do EURO 2024 zajmuje dopiero 4. miejsce z 3 punktami dorobku na koncie. Zespół prowadzony przez Fernando Santosa zanotował dwie porażki, 3:1 z Czechami i 3:2 z Mołdawią. Polacy byli górą jedynie w meczu z Albanią zakończonym zwycięstwem 1:0. Chcąc poprawić atmosferę, piłkarze naszej kadry zdecydowali się zjeść razem kolację w poniedziałkowy wieczór.

,,Takie wspólne wyjście daje nam możliwość spędzenia większej ilości czasu ze sobą. Rozmawiamy, dyskutujemy, śmiejemy się. Atmosfera w drużynie jest dobra, ale oczywiście może być lepsza. Wszystko zależy od wyników. Zdajemy sobie sprawę i mamy z tyłu głowy to, w jakim miejscu jesteśmy. Jest dużo do poprawy i w czwartek będziemy chcieli wykonać pierwszy krok” – oznajmił napastnik Juventusu.