Legia ma problemy ze sprzedażą biletów na Ligę Konferencji?

09.09.2023

Legia Warszawa zagra w fazie grupowej Ligi Konferencji. Klub wydał komunikat w sprawie sprzedaży biletów na mecze LKE. Okazuje się, że po ostatnim meczu z Midtjylland, wicemistrz Polski może mieć kłopoty.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Legia Warszawa wydała komunikat w sprawie biletów

Mogą być problemy w związku ze sprzedażą biletów na mecz z Aston Villą w Lidze Konferencji. Legia Warszawa na razie nie ruszyła ze sprzedażą wejściówek. Wojskowi wciąż czekają na wiążącą decyzję organów UEFA po ostatnim meczu z Midtjylland.

„Informujemy, że obecnie wobec Legii Warszawa toczy się przed organami dyscyplinarnymi UEFA postępowanie dotyczące naszego ostatniego meczu z FC Midtjylland.

Klub wykorzystuje wszelkie możliwe instrumenty, aby wszystkie miejsca na stadionie podczas meczu z Aston Villa FC były dostępne dla kibiców. Istnieje jednak ryzyko, że decyzja organów UEFA może ograniczyć nam pulę biletów dostępnych do sprzedaży.

W związku z tym klub informuje, że sprzedaż biletów oraz pakietów na mecze fazy grupowej Ligi Konferencji Europy UEFA rozpocznie się po otrzymaniu wiążącej decyzji organów UEFA.

Kolejne informacje będziemy przekazywać na bieżąco.”

Fot. Pressfocus