Serge Gnabry przymierzany do Manchesteru United

27.09.2023

Manchester United ma poważne problemy na skrzydłach. Wiele wskazuje na to, że w barwach Czerwonych Diabłów nie zobaczymy już Jadona Sancho oraz niepewna jest przyszłość Antony’ego. Z racji takiego stanu rzeczy na celowniku klubu z Old Trafford znalazł się piłkarz Bayernu Monachium, Serge Gnabry.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Serge Gnabry łączony z Manchesterem United

Trener Manchesteru United w ostatnim czasie ma niemały ból głowy. Przez swój wpis w mediach społecznościowych z drużyną pożegnał się Jadon Sancho. Anglik zakwestionował wypowiedz Erika Ten Haga, co nie spodobało się Holendrowi. 23-latek został odsunięty od składu i nie wygląda na to, aby w najbliższych dniach jego sytuacja uległa zmianie. Mówi się, że już niedługo dobiegnie końca przygoda Sancho z Manchesterem United. Media donoszą, że zainteresowanie skrzydłowym przejawia Borussia Dortmund.

Kolejnym ofensywnym graczem, który ponosi skutki swoich domniemanych działań jest Antony. Brazylijczyk został oskarżony przez swoją byłą partnerkę o napaść. Były piłkarz Ajaxu zaprzecza oskarżeniom ze strony kobiety. Na czas trwania śledztwa Manchester United podjął decyzję o odsunięcia gracza od składu. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle zawodnik wróci do zespołu.

Biorąc pod uwagę taki stan rzeczy, United rozgląda się nad wzmocnieniem osłabionej pozycji na skrzydle. Wydaje się, że głównym piłkarzem znajdującym się na celowniku klubu z Manchesteru jest Serge Gnabry. Niemiec jest ważnym zawodnikiem Bayernu Monachium. W styczniu Czerwone Diabły prawdopodobnie złożą ofertę za 28-latka opiewającą na ponad 50 mln euro.

Statystyki skrzydłowego w Bayernie

Serge Gnabry dołączył do Bayernu Monachium w 2018 roku. Dla klubu Bundesligi wystąpił w 224 meczach, co przełożyło się na 82 gole i 51 asyst.

Fot. PressFocus