Oficjalne składy na mecz Alkmaar – Legia Warszawa

05.10.2023

W czwartkowy wieczór Legia Warszawa rozegra swój drugi mecz w Lidze Konferencji Europy. Drużyna Wojskowych uda się do Holandoo, aby stanąć naprzeciwko Alkmaar. Trenerzy obydwu drużyn odkryli karty i znane są wyjściowe składy ekip. Sprawdź kto zagra w spotkaniu, Alkmaar – Legia Warszawa.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Alkmaar – Legia Warszawa (05.10, 21:00) – oficjalne składy na mecz

Alkmaar: Ryan, Moller Volfe, Penetra, Goes, Sugawara, Mijnans, De Wit, Clasie, Van Brederode, Pavlidis, Lahdo

Legia Warszawa: Tobiasz – Pankov, Jędrzejczyk, Ribeiro, Wszołek, Slisz, Elitim, Kun, Josue, Pekhart, Gual

Alkmaar przystąpi do meczu z Legią Warszawa po ostatnim przegranym meczu w Lidze Konferencji Europy z Zrinjski 3:4. Holenderska drużyna jest zaraz po Aston Villi faworytem do wyjścia z grupy. Na pewno będą chcieli spisać się lepiej niż w ostatnim meczu. W miniony weekend w Eredivisie, Alkmaar rozbił Sittard 4:0. Portal Transfermarkt wycenia drużynę z Holandii na niespełna 80 mln euro.

Legia Warszawa może przystąpić do meczu ze swoim dzisiejszym rywalem w dobrych nastrojach. Wojskowi w pierwszej kolejce Ligi Konferencji Europy wygrali z Aston Villą 3:2. Również w polskiej lidze imponują. Zespół prowadzony przez Koste Runjaica zajmuje drugie miejsce w PKO BP Ekstraklasie.

Alkmaar – Legia Warszawa (05.10, 21:00) – niezbędne informacje

Faworytem w tym pojedynku jest drużyna Alkmaar. Zespół z Holandii gra przed własną publicznością i razem z Aston Villą wydaje się być jednym z faworytów do wygrania grupy. Mistrzowie Polski na pewno jednak będą chcieli się dobrze pokazać w swoim drugim występie w Lidze Konferencji Europy. Legioniści pozytywnie zaskoczyli w ostatnim meczu i sprawili niemałą niespodziankę pokonując Aston Villę 3:2. Spotkanie będzie można obejrzeć na antenie Viaplay oraz TVP Sport. Mecz Alkmaar – Legia Warszawa rozpocznie się 5 października o godzinie 21:00.