Bereszyński i Wdowik poza kadrą meczową

12.10.2023

Jak donoszą media, wiadomo kto znajdzie się poza kadrą meczową na spotkanie z Wyspami Owczymi. Michał Probierz nie skorzysta w tym spotkaniu z usług Bartosza Bereszyńskiego i Bartłomieja Wdowika.

Futbolnews baner FB

Bereszyński i Wdowik nie zagrają z Wyspami Owczymi

Michał Probierz na trwającym zgrupowaniu ma do swojej dyspozycji sporą liczbę piłkarzy. Wiadomo było, że nie wszyscy zmieszczą się w kadrze meczowej, a selekcjoner nie będzie miał podczas spotkania wszystkich zawodników do swojej dyspozycji i niektórzy będą musieli oglądać spotkanie z trybun. Jak donoszą media, między innymi Jakub Seweryn ze Sport.pl, swoich kolegów dopingować będą Bartosz Bereszyński i Bartłomiej Wdowik.

Można było się spodziewać, że Michał Probierz nie wystawi w jednym ze spotkań Wdowika w kadrze meczowej. Jest to bowiem debiutanckie powołanie piłkarza Jagiellonii, który dopiero od kilku miesięcy jest w dobrej dyspozycji. Dziwi jednak decyzja związana z Bartoszem Bereszyńskim, ale może być to spowodowane urazem. Obrońca Empoli z powodu kontuzji nie grał przecież z Bologną i Udinese.

Promocja na mecz Wyspy Owcze – Polska

BETFAN przygotował specjalną promocję z okazji meczu Wyspy Owcze – Polska.

W BETFAN nowi gracze otrzymają 300 złotych, jeżeli komentator użyje zwrotu „brakuje Lewego” lub innego sformułowania nawiązującego do jego odczuwalnej nieobecności. Wystarczy założyć konto u polskiego legalnego bukmachera z kodem GRAMGRUBO i spełnić specjalne warunki. Szczegóły promocji poniżej. Jest to bez wątpienia jedna z najlepszych promocji na mecz Wyspy Owcze – Polska.

brakuje lewego baner

Fot. Pressfocus