Najlepsi piłkarze reprezentacji Mołdawii

15.10.2023

Polska w niedzielę zagra z Mołdawią. Jesteśmy murowanym faworytem do zwycięstwa, ale w Kiszyniowie daliśmy się zaskoczyć i przegraliśmy 2:3. Na kogo należy szczególnie uważać podczas niedzielnego meczu?

Futbolnews baner FB

Na kogo uważać? Najlepsi piłkarze reprezentacji Mołdawii

Wyróżniającym się zawodnikiem reprezentacji Mołdawii jest Oleg Reabciuk. 25-latek gra na lewej obroni i w przeszłości występował w rezerwach Porto, a następnie przeszedł do Ferreiry. Obecnie gra dla Spartaka Moskwa, skąd przeszedł z Olympiakosu.

Warto także zwrócić uwagę na Iona Nicolaescu. To właśnie on był autorem dwóch bramek w starciu z Polską. Od niedawna reprezentuje barwy Heerenveen, ale strzelił tylko jednego gola w Eredivisie.

Vadim Rata to kapitan reprezentacji Mołdawii. Doświadczony pomocnik będzie odpowiedzialny głównie za rozbijanie zapędów ofensywnych Polaków. Swoją karierę rozpoczynał na ligowych boiskach w Mołdawii, a następnie trafił do Rumunii, gdzie obecnie gra dla FC Voluntari.

Promocja na mecz Polska – Mołdawia

  1. Otwórz konto z kodem promocyjnym GRAMGRUBO
  2. Wpłać dokładnie 25 zł
  3. Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie na mecz Polska – Mołdawia
  4. Jeśli Piotr Zieliński zaliczy celne prostopadłe podanie w meczu z Mołdawią, w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 200 zł

Baner na promocję Polska vs Mołdawia w Betfan

Fot. Pressfocus