Luciano Spalletti zatrzyma rozpędzoną Anglię?

17.10.2023
Ostatnia aktualizacja 20 października, 2023 o 16:18

We wtorek Anglia zagra w meczu eliminacji Euro 2024 z Włochami. Od września na stanowisku trenera Azzurrich znajduje się Luciano Spalletti. Wygląda na to, że kadra Włoch podąża w dobrym kierunku pod przewodnictwem byłego szkoleniowca Napoli. Z okazji wtorkowego spotkania BETFAN przygotował specjalną promocję, w której można wygrać w niej aż 300 złotych bonusu.

Futbolnews baner FB

Spalletti powtórzy sukces Manciniego?

Reprezentacja Włoch okazała się triumfatorem EURO 2020. W spotkaniu finałowym, Azzurri pokonali Anglię po rzutach karnych. W pierwszym meczu eliminacji do EURO 2024 pomiędzy Anglią a Włochami, lepsza okazała się drużyna Synów Albionu, więc wtorkowy mecz jest świetną okazją do udowodnienia, kto jest lepszy. Jak dotąd w grupie kwalifikacyjnej na europejski turniej pozycję lidera zajmuje Anglia, z trzema punktami przewagi nad Włochami.

We wspomnianym wcześniej finale, Azzurrich poprowadził Roberto Mancini, który sensacyjnie w sierpniu opuścił stanowisko selekcjonera swojego kraju i został szkoleniowcem Arabii Saudyjskiej. W jego miejsce na stanowisku trenera pojawił się Luciano Spalletii, który wcześniej trenował Napoli. Drużyna z Neapolu pod jego wodzą w ostatnim sezonie spisała się znakomicie. Wygrali mistrzostwo Serie A z 16. punktową przewagą nad drugim Lazio Rzym. Fantastyczny styl gry prezentowany przez dawną drużynę Włocha oraz dominacja rywali, sprawia, że Azzurri są w dobrych rękach. Przed Włochami trudne zadanie, ponieważ Anglia w sowich szeregach ma Bellinghama, który znajduje się w kapitalnej formie, dlatego przed Spallettim najpoważniejszy sprawdzian jak do tej pory.

Promocja na mecz Anglii z Włochami – 300 złotych za celny strzał Bellinghama

Bellingham baner

  1. Otwórz konto z kodem bonusowym do Betfan: GRAMGRUBO
  2. Wpłać dokładnie 30 złotych
  3. Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie na mecz Anglia – Włochy (kupon musi zostać rozliczony do 17.10, godz. 23:59)
  4. Jeżeli Jude Bellingham odda celny strzał na bramkę Włochów, otrzymasz bonus 300 zł
  5. Aby wygrana trafiła na SALDO GŁÓWNE, bonusem należy obrócić dwukrotnie
  6.  Możesz zagrać kupon SOLO lub AKO
  7. Kurs kuponu musi wynosić min. 2.00, a kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30
  8. Bonus zostanie przyznany w ciągu 48 godzin i będzie aktywny przez 7 dni

Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Anglia – Włochy.

Fot. PressFocus