Sergio Ramos, bramkostrzelny obrońca z twardym charakterem

21.10.2023

Sergio Ramos przez lata swojej kariery udowodnił, że jest wybitnym obrońcą. Hiszpan odznacza się bezpardonową grą. Piłkarz oprócz świetnej gry w linii defensywnej, jak na obrońce zdobywał również sporą liczbę bramek, czym może zaskoczyć swój dawny klub w nadchodzącym meczu.

Futbolnews baner FB

Specjalna promocja BETFAN dla nowych graczy! Załóż konto z kodem GRAMGRUBO, a otrzymasz 200 złotych za gola lub kartkę Ramosa, a jeżeli wydarzą się obie te rzeczy, to bukmacher płaci aż 300 złotych! Szczegóły poniżej.

Promocja na mecz Secilla vs Real Madryt

Zasady promocji

  1. Otwórz konto z kodem bonusowym do Betfan: GRAMGRUBO
  2. Wpłać dokładnie 30 złotych
  3. Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie na mecz Sevilla FC – Real Madryt (kupon musi zostać rozliczony do 21.10, godz. 23:59)
  4. Jeżeli Ramos otrzyma kartkę lub trafi do siatki, otrzymasz bonus 200 zł. Jeśli spełni oba warunki, zgarniesz 300 zł!
  5. Aby wygrana trafiła na SALDO GŁÓWNE, bonusem należy obrócić dwukrotnie. Możesz zagrać kupon SOLO lub AKO. Kurs kuponu musi wynosić min. 2.0, a kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30. Bonus zostanie przyznany w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji i będzie aktywny przez 48 godzin od momentu przyznania

Bramkostrzelny oraz twardy obrońca

Sergio Ramos najbardziej znany jest ze swojej gry dla ekipy Realu Madryt. Piłkarz dał się poznać jako obrońca lubiący grać po męsku, często na granicy faulu. Podczas swojej przygody w La Liga na swoim konice zgromadził 170 żółtych kartek, oraz 20 czerwonych w 510 spotkaniach.

Oprócz twardej gry, obrońca strzelał sporo bramek. Podczas przygody w ekipie z Madrytu zdobył wiele trafień po rożnych. Zdarzało się również, że egzekwował rzuty karne, strzelał rzuty wolne, co przynosiło pozytywny skutek. Łącznie dla Królewskich strzelił 101 goli.

Fot. PressFocus