Ojciec Luisa Diaza wrócił cały i zdrowy do domu po porwaniu

10.11.2023

Luis Diaz w ostatnim czasie przeżywał ciężkie chwile. Matka oraz ojciec piłkarza zostali porwani. Z nieoficjalnych informacji wynikało, że małżeństwo mogło zostać przetrzymywane nawet w Wenezueli. Niedawno wypuszczona została matka 26-latka. Teraz uwolniony został ojciec gracza. Jak informują media, mężczyzna jest cały i zdrowy. Aktualnie udziela zeznań na policji i niebawem wróci do domu.

Futbolnews baner FB

Koniec złych chwil Luisa Diaza

Niedawno świat obiegły informację, że grupa ELN porwała rodziców Luisa Diaza. Matka 26-latka została wypuszczona po kilku godzinach. Ojciec jednak cały czas przebywał w niewoli. Porywacze domagali się okupu oraz aby kolumbijska armia wycofała się z terenów przygranicznych z Wenezuelą. Jak informują media, ojciec piłkarza Liverpoolu, po 12 dniach spędzonych z porywaczami został wypuszczony. Luis Manuel Diaz jest bezpieczny i aktualnie udziela zeznań na policji, a następnie uda się do domu.

Jak radzi sobie Diaz i Liverpool w obecnym sezonie?

Luis Diaz trafił do Liverpoolu w styczniu 2022 roku z Porto za 47 milionów euro. Zawodnik w nowym klubie z miejsca stał się ważnym elementem w drużynie Jurgena Kloppa. 26-latek często prezentuje wysoką formę. W obecnym sezonie piłkarz wystąpił 13 meczach, strzelił cztery gole i zaliczył jedną asystę. The Reds w obecnych rozgrywkach spisują się zdecydowanie lepiej niż miało to miejsce rok temu. Liverpool aktualnie zajmuje trzecie miejsc z dorobkiem 24 punktów w Premier League i tracą do liderującego Manchesteru City zaledwie trzy punkty. Rok temu drużyna z Anfield miała straszne problemy kadrowe, zwłaszcza w linii obrony, przez co na koniec sezonu w lidze angielskiej, The Reds zajęli dopiero piąte miejsce. Drużyna Kloppa w Lidze Europy znajdują się na czele swojej grupy z 9 punktami na koncie, po czterech kolejkach.

Fot PressFocus