InPost oficjalnym partnerem Newcastle United

Oficjalnie potwierdzono współpracę współpracy pomiędzy firmą InPost, a Newcastle United. Polska firma została partnerem klubu z Premier League, który aktualnie rywalizuje również w Lidze Mistrzów.

Futbolnews baner FB

InPost się rozkręca, jeśli chodzi o współprace z imprezami oraz klubami sportowymi z bardzo wysokiej półki. W październiku tego roku firma Rafała Brzoski została partnerem Tour de France, a dzisiaj potwierdzono współpracę z angielskim klubem piłkarskim Newcastle United. Sam właściciel firmy opublikował kilka informacji nt. tej współpracy oraz podzielił się dumą, jaka mu towarzyszy.

– To kolejny duży międzynarodowy sponsoring sportowy Grupy InPost w ostatnim czasie – w październiku tego roku zostaliśmy oficjalnym partnerem jednego z największych corocznych wydarzeń sportowym na świecie – legendarnego wyścigu kolarskiego Tour de France. Umowa z Newcastle United podkreśla nasze zaangażowanie w poszerzanie obecności InPost w Wielkiej Brytanii, która jest dla nas jednym z najważniejszych rynków – podkreślił Brzoska na portalu LinkedIn.

O współpracy ze Srokami szef InPost również mówił w samych superlatywach.

– Międzynarodowy zasięg i popularność klubu pomogą też InPost zwiększyć rozpoznawalność na rynku brytyjskim. Nie możemy się doczekać, aby dołączyć do społeczności jednej z najbardziej oddanej grupy kibiców na świecie – komentował w mediach społecznościowych1

Newcastle zajmuje obecnie siódme miejsce w Premier League oraz jest trzeci w grupie F Ligi Mistrzów.

Fot. Pressfocus