„Golfista” Bale niezadowolony z zachowania Marcelo oraz Courtois
25.02.2019

Ostatnie wypowiedzi Marcelo oraz Thibaut Courtois na temat Garetha Bale’a odbiły się szerokim echem nie tylko w Hiszpanii. Ten pierwszy zasugerował bowiem, że Walijczyk niezbyt często odzywa się w szatni, zaś drugi opisał swojego kolegę z drużyny kimś w rodzaju wyrzutka, który przypomina mu golfistę. Na takie wypowiedzi niezbyt dobrze zareagował sam zainteresowany.

Według informacji „Cadena SER”, 29-latek był oburzony wypowiedziami piłkarzy Realu, którzy ujawnili pewne aspekty jego życia prywatnego. Bale najwyraźniej żyje w zasadzie, że to co dzieję się w drużynie, powinno w niej zostać. Pod pewnym względem – trudno się z nim nie zgodzić.

– Trudno jest mi opisać Garetha jednym słowem. Jeśli musiałbym to zrobić, nazwałbym go golfistą. Jest odizolowany od zespołu, co dla klubu stanowi duży problem. Pewnego dnia zorganizowaliśmy wspólną kolację w restauracji. Umówiliśmy się o 21:45, ale Bale odmówił, ponieważ kładzie się do łózka o 23 – stwierdził Courtois.

Dziwne zachowanie skrzydłowego jest zauważalne nie tylko dla piłkarzy, ale także dla kibiców. Po bramce w spotkaniu z Levante, Bale szybko uciekł od Lucasa Vazqueza, który chciał celebrować z nim zwycięskiego gola. Takie sytuacje tworzą obraz introwertyka, który z każdym kolejnym dniem oddala się od zespołu.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO