Na treningu Romy… szpieg

26.02.2024

Na treningu Romy pojawił się szpieg. Co prawda nie był to ani Sherlock Holmes, ani Watson, ale nieproszona w ośrodku Trigoria osoba. Chodzi o… członka sztabu Torino, który oglądał na co stać ekipę Daniele De Rossiego i podpatrywał, co może ona przygotować na poniedziałkowy mecz ligowy.

Na treningu Romy… szpieg

Według doniesień, Torino zostało przyłapane na szpiegowaniu sesji treningowej Romy przed meczem obu drużyn w Serie A. Roma będzie gościć Torino u siebie, a podopieczni Daniele De Rossiego będą mieli szansę zbliżyć się do piątej w tabeli Atalanty na dwa punkty, jeśli uda im się zapewnić sobie zwycięstwo. Jak podaje „Corriere dello Sport”, za pośrednictwem Tutto Mercato Web, ich przygotowania zostały przerwane po tym, jak Michele Orecchio, współpracownik Ivana Juricia, został przyłapany w weekend na ukrywaniu się i robieniu notatek w Trigorii, centrum treningowym Romy.
Ponoć asystent Juricia został zabrany przez policję. Miał siedzieć… na drzewie z lornetką. To nie żarty! We Włoszech za to żartują, że Orecchio miał szczęście, że to nie Daniele De Rossi osobiście go złapał, bo mógłby skończyć z kilkoma siniakami. To kolejna taka sytuacja w ostatnich miesiącach – w 2023 roku, podobny incydent miał miejsce, gdy trenerem był Jose Mourinho.

Fot. PressFocus