PSG nie odpuszcza. Adrien Rabiot zawieszony!
15.03.2019

Pół roku spisane na straty. Tak może Adrien Rabiot opisać swój ostatni i przyszły czas w PSG. Francuz na pewno opuści klub w trakcie letniego okna transferowego. Podczas swoich ostatnich chwil w Paryżu, pomocnik może przeżyć kilka nieprzyjemnych sytuacji. Jedna z nich ma miejsce teraz i jest spowodowana zachowaniem piłkarza. 

Rabiot ostatni raz pojawił się a murawie 11 grudnia podczas wyjazdowego meczu z Crveną zvezdą w ramach rywalizacji grupowej Ligi Mistrzów. Od tego momentu, 23-latek nie wybiegł na boisko. Wszystko za sprawą spekulacji odnośnie kontraktu pomocnika. Adrien wraz ze swoim agentem (a dokładniej agentką), wywołał spore zamieszanie w klubie, dlatego Francuza odsunięto od składu.

Problemy piłkarza nie zamykają się na kwestii kontraktowej. Kontrowersje wzbudziła postawa zawodnika po przegranym meczu PSG z Manchesterem United w 1/8 finału LM. Pomocnik uczestniczył w tym czasie w jednej z klubowych imprez i nie wyglądał na człowieka, który choć trochę przejmuje się porażką klubu. Dodatkowo Adrien Rabiot polajkował post Patrice’a Evry, który celebrował wielki triumf “Czerwonych Diabłów”.

Jak informuje L’Equipe, zarząd francuskiego zespołu postanowił zawiesić zawodnika do 27 marca. Czy kara jest dotkliwa dla samego pomocnika? Niekoniecznie, gdyż Rabiot zapewne i tak nie pojawiłby się na boisku.

Odbierz darmowy zakład 20 zł