Manchester United zaczyna działać. Przedstawiciele Sancho spotkali się z “Czerwonymi Diabłami”
23.03.2019

Czy letnie okno transferowe zagwarantuje nam wielkie transakcje? Wszystko na to wskazuje. Wielu zawodników przymierzana się do zmian barw klubowych. Jednym z nich jest Jadon Sancho. Młody Anglik może wrócić na Wyspy. Wszystko za sprawą Manchesteru United, który wykonał już pierwsze kroki, by sprowadzić 18-latka. 

Piłkarz Borussii od początku obecnego sezonu błyszczy na niemieckich boiskach. Pomocnik wyrósł na podstawowego zawodnika BVB, a dowodem na to jest liczba spotkań rozegranych w Bundeslidze. Nie dziwi zatem zainteresowanie europejskich gigantów. Najczęściej w gronie chętnych wymienia się PSG oraz Manchester United. “Czerwone Diabły” miały już wykonać pierwszy ruch w celu sprowadzenia piłkarza.

Jak informują angielskie media, reprezentanci zespołu z Old Trafford spotkali się z przedstawicielami Sancho, by przedyskutować ewentualną transakcję. Jak na razie klub Jadona oczywiście jasno deklaruje chęć zatrzymania piłkarza. Nie wiadomo jednak jak będzie wyglądać postawa drużyny, gdy do Borussii wpłynie oferta, która może opiewać nawet na 70 milionów funtów (na tyle wyceniany jest Anglik).

Sancho rozegrał w piątek 90 minut w pierwszym meczu kwalifikacyjnym do Euro 2020. Zawodnik BVB asystował nawet przy pierwszej bramce Sterlinga, natomiast jego reprezentacja bez żadnych problemów uporała się z czeskimi piłkarzami, wygrywając na Wembley aż 5-0.

Odbierz darmowy zakład 20 zł