Oficjalnie: Trener Lyonu odchodzi po sezonie. Media już wytypowały następcę!
13.04.2019

Spełniły się oczekiwania kibiców. Bruno Genesio nie będzie prowadzić Lyonu w następnym sezonie Ligue 1. Francuski trener zakomunikował tę wiadomość podczas specjalnej konferencji, która odbyła się w sobotnie popołudnie. Media postarały się już wytypować następcę szkoleniowca. 

Atmosfera w zespole od dawna nie należy do najlepszych. Olympique Lyon coraz bardziej oddala się od drugiego miejsca w lidze na koniec sezonu. Wpływ na tę sytuację mają m.in. dwa ostatnie mecze drużyny. Podopieczni Genesio sensacyjnie przegrali spotkania z Dijon oraz Nantes. Tym samym, strata do Lille wynosi już pięć punktów. Dodatkowo ekipa z Parc OL musi bacznie obserwować poczynania St.Etienne.

Rozczarowujące rezultaty wywołały wśród kibiców negatywne nastroje. Coraz częściej mogliśmy przeczytać w mediach społecznościowych o chęci zmiany szkoleniowca. Oczekiwania sympatyków klubu zostały spełnione. Bruno Genesio poinformował na sobotniej konferencji prasowej, że sezon 2018/2019 jest jego ostatnim na ławce trenerskiej Lyonu.

Francuskie media postarały się już wytypować następcę. Jak donosi Telefoot, Genesio zastąpi w przyszłych rozgrywkach Laurent Blanc. 53-latek od 2016 roku pozostaje bez pracy. Według wspomnianego źródła, Blanc kompletuje już nawet swój sztab szkoleniowy. Asystentem Francuza ma zostać Franck Passi.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO