Manchester ma plan, by zatrzymać Paula Pogbę. Francuz otrzyma kluczową rolę?!
14.04.2019

Przed Manchesterem United pracowite letnie okno transferowe. Według zapowiedzi mediów, klub może przejść prawdziwą rewolucję kadrową. Wśród piłkarzy, których przyszłość nie jest do końca pewna, widnieje Paul Pogba. Francuza łączy się od jakiegoś czasu z przenosinami do Madrytu. Zarząd “Czerwonych Diabłów” ma konkretny plan, by zatrzymać pomocnika na Old Trafford. 

Po bardzo kiepskiej serii spotkań (cztery porażki i jedno zwycięstwo), podopieczni Solskjaera podejmowali na własnym stadionie West Ham. Wielokrotni mistrzowie Anglii ponownie nie prezentowali wybitnej piłki. Mecz zakończył się dla gospodarzy szczęśliwie, a dwie bramki strzelił z rzutów karnych Paul Pogba. Tym samym, 26-latek został najlepszym strzelcem zespołu w Premier League z trzynastoma trafieniami na koncie.

Nie dziwi zatem fakt, że zarząd klubu zamierza za wszelką cenę zatrzymać piłkarza w klubie. Jak informują angielskie media, powoli przygotowywana jest specjalna oferta dla pomocnika. Paul Pogba nie tylko otrzyma propozycję nowej umowy, na mocy której będzie zarabiać w zespole więcej. Przedstawiciele Manchesteru chcą również podarować Francuzowi opaskę kapitana.

Antonio Valencia po zakończonym sezonie opuści “Teatr Marzeń”. To właśnie 33-letni Ekwadorczyk pełnił funkcję kapitana w ostatnim czasie. W związku z tym, klub musi znaleźć nowego zawodnika do tej roli. Według zarządu, idealnym kandydatem jest właśnie Paul Pogba.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO