BETFAN recenzje
09.05.2019
Ostatnia aktualizacja 18 marca, 2022 o 09:36
BETFAN
Bonus
600PLN
Freebet bonus
60PLN
Kod promocyjny
GRAMGRUBO

BETFAN to stosunkowo nowy gracz na polskim rynku bukmacherskim. Nowych graczy zachęca przede wszystkim niezwykle szeroką ofertą oraz najwyższym na rynku zakładem bez ryzyka wynoszącym maksymalnie aż 600 zł. Operator oferuje także inny bonus powitalny, którym jest bonus 100% od drugiego depozytu do 1000 zł. Czy BETFAN udanie wkroczył na polski rynek bukmacherski?

BETFAN oferta

Ponad 40 głównych kategorii na stronie internetowej BETFAN sprawia, że oferta tego bukmachera jest jedną z najlepszych, jakie można znaleźć na polskim rynku zakładów wzajemnych. Poza sportami standardowymi i najbardziej popularnymi jak piłka nożna czy siatkówka, można również znaleźć sporty mniej popularne, ale także e-sport czy bardzo szeroką ofertę na zdarzenia pozasportowe. W ramach tych ostatnich można typować w takich kategoriach jak ekonomia, media, pogoda, polityka czy show-biznes.

Oferta zakładów bukmacherskich BETFAN

 • Sporty tradycyjne – bukmacher proponuje aż 43 różne kategorie główne, ale większość z nich zdominowana jest przez sporty tradycyjne. Poza takimi oczywistościami jak piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna czy żużel można również obstawiać sporty mniej popularne. BETFAN oferuje typowanie biathlonu, darta, badmintona, futbolu australijskiego, narciarstwa alpejskiego, szachów, a nawet mało znanego sportu w Polsce – Kabaddi. W trakcie sezonu danej dyscypliny można spodziewać się co najmniej kilkuset zakładów, a w przypadku piłki nożnej nawet ponad tysiąca.
 • E-sport – ogromny magnes na fanów tej dyscyplin to różnorodność zakładów. W ofercie BETFAN można znaleźć możliwość typowania wyników gier takich jak: Counter Strike, Dota, League of Legends, Overwatch, Rainbow Six czy StarCraft. W zależności od turnieju można znaleźć od kilkunastu do kilkudziesięciu zdarzeń do typowania w każdej z powyższych gier.
 • Rozrywka – nie samym sportem człowiek żyje, a BETFAN umożliwia typowanie najważniejszych wydarzeń z całego świata, ale także tych mniej ważnych. Cały segment dzieli się na kilka podkategorii takich jak: ekonomia, media, pogoda, polityka i show-biznes. W ramach rozrywki gracze mogą typować ceny paliw, wysokość PKB, nagrody z wręczenia nagród filmowych czy nagród Nobla, lądowania na Marsie, warunków atmosferycznych, wybory z krajów całego świata, poczynań gwiazd show-biznesu czy wydarzeń okołosportowych.

BETFAN opinie, czyli co fajnego proponuje bukmacher?

Bardzo szeroka oferta na sporty tradycyjne to z pewnością coś, co wyróżnia BETFAN na tle innych bukmacherów. BETFAN nie skupia się jedynie na sportach najbardziej popularnych, ale docenia również tych graczy, którzy lubią typować bardziej niszowe dyscypliny. Dodatkowo, warto docenić również szeroką gamę kategorii i zakładów na E-sport, który w BETFAN zasłużył na osobną kategorię na samej górze strony.

To, co również warte podkreślenia, to layout strony, który jest bardzo przejrzysty i czytelny. Gracze bez problemu odnajdą się na tej witrynie, tym bardziej, że najważniejsze zakładki są świetnie wyszczególnione.

Bardzo zachęcająco wyglądają również promocje, które opisaliśmy poniżej, a także płatności, które obsługiwane są w ponad 20 bankach.

O BETFAN

Bukmacher wyróżnia się na tle innych graczy na rynku swoją przystępnością i dostępnością. BETFAN zapewnia, że chce być jak najbliżej swoich graczy, chociaż pragnie traktować ich jako kumpli. Oferowane zakłady w liczbie ponad 1,5 miliona miesięcznie mają zaspokajać nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Własne i nietypowe propozycje zakładów to również ciekawa propozycja dla tych, którzy obstawianiem sportów tradycyjnych czy e-sportu są znudzeni. BETFAN pragnie wychodzić poza wszelkie schematy i chce działać nieszablonowo, ale także być nowoczesnym, mocno lifestyle’owym i zabawnym operatorem.

Promocje BETFAN

Ciągle rosnąca konkurencja sprawia, że także BETFAN nie może sobie pozwolić na stagnację. Bukmacher proponuje swoim klientom kilka ciekawych promocji i bonusów, które pokrótce opiszemy:

 • Zakład bez ryzyka 600 zł w BETFAN – głównym bonusem powitalnym w BETFAN jest z całą pewnością bonus o nazwie „600 zł cashback”. Jak sama nazwa wskazuje, bonusem powitalnym jest tutaj ekskluzywny zakład bez ryzyka. Zakłady bez ryzyka stają się coraz bardziej popularnym bonusem powitalnym wśród bukmacherów, jednak bonus w BETFAN wyróżnia operatora na tle krajowej konkurencji.Co jest tak wyjątkowego w tym akurat zakładzie bez ryzyka? Odpowiedź jest banalnie prosta – w przypadku BETFAN nasz pierwszy zakład „ubezpieczany” jest na najwyższą kwotę na polskim rynku, bowiem jest to aż 600 zł. Tak pokaźna kwota może robić wrażenie, a co więcej – warunki obrotu otrzymanym zwrotem są bardzo korzystne dla samego gracza.W BETFAN otrzymany bonus należy obrócić zaledwie jeden raz, co jest naprawdę dobrym rezultatem biorąc pod uwagę fakt, że w przypadku zakładów bez ryzyka u innych operatorów cashbacki obejmują niższe kwoty, a warunki obrotu otrzymanym bonusem są często ogromne. W zdecydowanej większości przypadków oznacza to pożegnanie się ze swoimi pieniędzmi po nieudanym obrocie bonusem. BETFAN idzie jednak klientowi na rękę i wymagany jest zaledwie jednokrotny obrót. Ok, wiemy już że zakład bez ryzyka w BETFAN jest unikatowy, więc co należy zrobić, by z niego skorzystać? Oto instrukcja krok po kroku:– zarejestruj się w BETFAN z kodem promocyjnym FUTBOLNEWS,– dokonaj pierwszego depozytu na swoje konto gracza,– minimalna kwota pierwszego depozytu to 50 zł,

  – obstaw dowolny kupon z kursem całkowitym minimum 1.14,

  – z promocji wyłączona jest oferta MATCHDAY BOOST,

  – jeśli Twój kupon okaże się wygrany, to pieniądze są Twoje,

  – jeśli Twój kupon okaże się przegrany, to w ciągu 48 godzin od rozliczenia ostatniego zdarzenia na kuponie BETFAN przyzna Ci zwrot, który będzie równy stawce zakładu (czyli kwocie, którą postawiliśmy pomniejszonej o 12% podatek).

  Sami więc widzimy, że jest to naprawdę kapitalna opcja dla nowych graczy, ponieważ możemy praktycznie bez większego ryzyka zagrać pierwszy kupon aż za 600 zł. Jeśli przegramy, to BETFAN zwróci nam środki. Nie są one obarczone dużymi wymaganiami obrotu, co jest ogromnym plusem.

 • BETFAN bonus od depozytu do 1000 zł – poza bardzo atrakcyjnym zakładzie bez ryzyka, BETFAN ma jeszcze jeden niezwykle ciekawy bonus powitalny, którym jest bonus 100% od drugiego depozytu. Jest to promocja, w której otrzymujemy bonus od drugiego depozytu. Co trzeba dokładnie zrobić, by móc skorzystać z tego bonusu powitalnego?– zaloguj się w BETFAN i złóż drugi depozyt klikając w prawym górnym rogu opcję „Wpłata”. Wpisujemy kwotę jaką chcemy wpłacić, klikamy „Doładuj” i wybieramy metodę płatności,– minimalna kwota doładowania to 100 zł,– gramy zakłady za równowartość złożonego przez nas depozytu,– maksymalny „bonus do gry” wynosi 1000 zł,– otrzymujemy bonus 100% od depozytu,

  – obracamy jednokrotnie złożonym depozytem w wysokości równej kwocie wpłaconego depozytu, zawierając jeden lub więcej kuponów o kursie łącznym (całkowitym) minimum 2.50, czym odblokowujemy otrzymany bonus i możemy zawierać z niego zakłady.

  Dobrze więc widzimy, że otrzymujemy bonus za drugi depozyt w wysokości 100% wpłaty. Obrót otrzymanym bonusem nie jest zbyt wymagający, gdyż wygląda on następująco:

  – obracamy bonusem trzykrotnie,

  – minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 3,

  – minimalny kurs AKO: 2.50,

  Kiedy już dokonamy trzykrotnego obrotu otrzymanym bonusem, środki zostają przeniesione na konto główne. Bonus ten jest również bardzo atrakcyjny i możemy dzięki niemu wielokrotnie powiększyć swój budżet. Wymagania nie są wygórowane, a jedyną przeszkodą jest trzykrotny obrót. To jednak nie powinno stanowić ogromnego problemu, ponieważ ryzyko niwelowane jest przez niskie warunki kuponowe (minimum 3 zdarzenia z kursem AKO wynoszącym 2.50). Warunki te nawet dla niezbyt doświadczonego gracza powinny być realne do spełnienia i przy odrobinie szczęścia można powiększyć swoją wygraną.

 • CASHOUT – opcja dla graczy, którzy bardziej od ryzykownej gry, cenią sobie bezpieczeństwo zainwestowanych środków. Chcesz wypłacić wygraną kuponu, ale nie wszystkie zdarzenia się zakończyły? Grając z BETFAN to żaden kłopot. Wypłacaj kiedy chcesz postawione pieniądze i miej kontrolę nad swoimi kuponami.
 • Matchday Boost – każdego dnia BETFAN powiększa kurs na wybrane przez siebie zdarzenie. Matchday Boost znajdziesz po lewej stronie w „Szybkich linkach” w kategorii „Specjalne”.

Legalność BETFAN

Jeśli recenzja bukmachera pojawia się na naszej stronie, to czytelnik może mieć pewność, że jest on legalny. Tylko gra u legalnych bukmacherów jest w Polsce zgodna z prawem i nie inaczej jest w przypadku BETFAN.

Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych online BETFAN otrzymał w drugiej połowie 2018 roku. Pozwolenie z Ministerstwa Finansów z 29 października widnieje pod numerem PS4.6831.3.2018.

Aplikacja mobilna

BETFAN doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że obecnie na rynku każdy operator musi mieć aplikację dedykowaną zarówno na iOS jak i na Androida. Idąc wraz z potrzebami klientów firma uruchomiła obie aplikacje, które zapewniają graczom mobilny dostęp do pełnej oferty bukmachera. BETFAN długo zwlekał z wypuszczeniem na rynek swojej aplikacji, co świadczy o tym, że chciał, by klienci dostali jak najlepiej dopracowany produkt. Użytkownicy decydujący się na pobranie i korzystanie z aplikacji mogą zatem robić to z przeświadczeniem, że dostają produkt kompletny i takie też mają oczekiwania. Pobranie aplikacji zarówno na iOS jak i na Androida jest bardzo proste, co również zachęca do skorzystania z tej opcji.

Kontakt z BETFAN

Kontakt z klientem jest niesamowicie ważny i BETFAN bez problemu udostępnia różne formy komunikacji ze swoimi graczami:

 • Czat – znajdujący się na stronie bukmachera
 • Biuro Obsługi Gracza – [email protected]
 • Dział marketingu – [email protected]
 • Infolinia – +48 22 125 50 50
 • Adres – ul. Śmiała 26, 01-523 Warszawa
 • Biuro – Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO