BETFAN recenzje
09.05.2019
Ostatnia aktualizacja 7 grudnia, 2020 o 20:18
BETFAN
Bonus
600PLN
Kod promocyjny
GRAMGRUBO

BETFAN to nowy gracz na polskim rynku bukmacherskim. Nowych graczy zachęca możliwością gry bez podatku po spełnieniu określonych warunków. Firma chce zaistnieć również bonusem powitalnym, który na ten moment wynosi aż 3 x 777 zł. Czy BETFAN skradnie serca klientów?

BETFAN oferta

Ponad 40 głównych kategorii na stronie internetowej BETFAN sprawia, że oferta tego bukmachera jest jedną z najlepszych, jakie można znaleźć na polskim rynku zakładów wzajemnych. Poza sportami standardowymi i najbardziej popularnymi  jak piłka nożna czy siatkówka, można również znaleźć sporty mniej popularne, ale także e-sport czy bardzo szeroką ofertę na zdarzenia pozasportowe.

W ramach tych ostatnich można typować w takich kategoriach jak ekonomia, media, pogoda, polityka czy show-biznes.

Oferta zakładów bukmacherskich BETFAN

 • Sporty tradycyjne – bukmacher proponuje aż 43 różne kategorie główne, ale większość z nich zdominowana jest przez sporty tradycyjne. Poza takimi oczywistościami jak piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna czy żużel można również obstawiać sporty mniej popularne. BETFAN oferuje typowanie biathlonu, darta, badmintona, futbolu australijskiego, narciarstwa alpejskiego, szachów, a nawet mało znanego sportu w Polsce – Kabaddi. W trakcie sezonu danej dyscypliny można spodziewać się co najmniej kilkuset zakładów, a w przypadku piłki nożnej nawet ponad tysiąca.
 • E-sport – ogromny magnes na fanów tej dyscyplin to różnorodność zakładów. W ofercie BETFAN można znaleźć możliwość typowania wyników gier takich jak: Counter Strike, Dota, League of Legends, Overwatch, Rainbow Six czy StarCraft. W zależności od turnieju można znaleźć od kilkunastu do kilkudziesięciu zdarzeń do typowania w każdej z powyższych gier.
 • Rozrywka – nie samym sportem człowiek żyje, a BETFAN umożliwia typowanie najważniejszych wydarzeń z całego świata, ale także tych mniej ważnych. Cały segment dzieli się na kilka podkategorii takich jak: ekonomia, media, pogoda, polityka i show-biznes. W ramach tych rozrywki gracze mogą typować ceny paliw, wysokość PKB, nagrody z wręczenia nagród filmowych czy nagród Nobla, lądowania na Marsie, warunków atmosferycznych, wybory z krajów całego świata, poczynań gwiazd show-biznesu czy wydarzeń około sportowych.

BETFAN opinie, czyli co fajnego proponuje bukmacher?

Bardzo szeroka oferta na sporty tradycyjne to z pewnością coś, co wyróżnia BETFAN na tle innych bukmacherów. BETFAN nie skupia się jedynie na sportach najbardziej popularnych, ale docenia również tych graczy, którzy lubią typować bardziej niszowe dyscypliny. Dodatkowo warto docenić również szeroką gamę kategorii i zakładów na E-sport, który w BETFAN zasłużył na osobną kategorię na samej górze strony.

To co również warte podkreślenia, to layout strony, który jest bardzo przejrzysty i czytelny. Gracze bez problemu odnajdą się na tej witrynie, tym bardziej, że najważniejsze zakładki są świetnie wyszczególnione.

Bardzo zachęcająco wyglądają również promocje, które opisaliśmy poniżej, a także płatności, które obsługiwane są w ponad 20 bankach.

O BETFAN

Bukmacher wyróżnia się na tle innych graczy na rynku swoją przystępnością i dostępnością. BETFAN zapewnia, że chce być jak najbliżej swoich graczy, chociaż pragnie traktować ich jako kumpli. Oferowane zakłady w liczbie ponad 1,5 miliona miesięcznie mają zaspokajać nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Własne i nietypowe propozycje zakładów to również ciekawa propozycja dla tych, którzy obstawianiem sportów tradycyjnych czy e-sportu są znudzeni. BETFAN pragnie wychodzić poza wszelkie schematy i chce działać nieszablonowo, ale także być nowoczesny, mocno life stylowi i zabawni.

Promocje BETFAN

Ciągle rosnąca konkurencja sprawia, że także BETFAN nie może sobie pozwolić na stagnację. Bukmacher proponuje swoim klientom kilka ciekawych promocji i bonusów, które pokrótce opiszemy:

 • MEGA PAKIET – czyli 3000 złotych bonusu na start. Bukmacher w pięciu krokach opisuje zasady promocji. Po zarejestrowaniu konta należy wpłacić pewną kwotę pieniędzy, która nie może być niższa niż 20 złotych. Następnie gracz musi obrócić sumę po kursie minimalnym 2.00. W kolejnym kroku BETFAN przyznaje bonus (10 procent od każdej z trzech pierwszych wpłat; maksymalnie do 100 złotych). Po pięciokrotnym obróceniu bonusu z co najmniej trzema zdarzeniami na kuponie, kursem minimalnym jednego zdarzenia 1.20 oraz AKO co najmniej 2.00, BETFAN powiększy przeniesioną kwotę z salda bonusowego na saldo główne aż dziesięciokrotnie.
 • BEZ PODATKU – ukłon w stronę graczy, którzy nie lubią opodatkowania kuponu, a umówmy się: nikt tego nie lubi. Jeśli na kuponie gracza znajdą się dwa kwalifikujące zdarzenia z AKO minimum 2.00, wówczas BETFAN zwiększy Twoją wygraną o 14 procent. Jeśli z kolei zagramy cztery zdarzenia z kursem całkowitym co najmniej 4.00, to wtedy bukmacher zwiększy wygraną aż o 20 procent.
 • RADAR 365 – codzienna dawka bonusów i promocji od bukmachera BETFAN, jednak jej zasady są codziennie inne. Aktualną ofertę bukmachera w ramach tej promocji można zaleźć na stronie betfan.pl
 • CASHOUT – opcja dla graczy, którzy bardziej od ryzykownej gry, cenią sobie bezpieczeństwo zainwestowanych środków. Chcesz wypłacić wygraną kuponu, ale nie wszystkie zdarzenia się zakończyły? Grając z BETFAN to żaden kłopot. Wypłacaj kiedy chcesz postawione pieniądze i miej kontrolę nad swoimi kuponami.

Legalność BETFAN

Jeśli recenzja bukmachera pojawia się na naszej stronie, to czytelnik może mieć pewność, że jest on legalny. Tylko gra u legalnych bukmacherów jest w Polsce zgodna z prawem i nie inaczej jest w przypadku BETFAN.

Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych online BETFAN otrzymał w drugiej połowie ubiegłego roku. Pozwolenie z Ministerstwa Finansów z 29 października widnieje pod numerem PS4.6831.3.2018.

Aplikacja mobilna

Każdy bukmacher pragnie mieć aplikację mobilną, jednak trzeba pamiętać, że jej napisanie i wydanie nie jest sprawą prostą i tanią. To co warte uwagi to fakt, że pomimo iż BETFAN aplikacji mobilnej nie posiada, to jej wdrażanie w życie jest już na bardzo zaawansowanym etapie. Apki mobilnej bukmachera BETFAN można się spodziewać już w najbliższej przyszłości.

Kontakt z BETFAN

Kontakt z klientem jest niesamowicie ważny i BETFAN bez problemu udostępnia różne formy komunikacji ze swoimi graczami:

 • Czat – znajdujący się na stronie bukmachera
 • Biuro Obsługi Gracza – [email protected]
 • Dział marketingu – [email protected]
 • Infolinia – +48 22 125 50 50
 • Adres – ul. Śmiała 26, 01-523 Warszawa
 • Biuro – Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
500PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO