BETFAN recenzje

09.05.2019
Ostatnia aktualizacja 8 listopada, 2022 o 18:29
BETFAN
Bonus
300PLN
Kod promocyjny
GRAMGRUBO

BETFAN to stosunkowo nowy gracz na polskim rynku bukmacherskim. Nowych graczy zachęca przede wszystkim niezwykle przejrzystym i atrakcyjnym bonusem 200% od depozytu, do 300 zł. Przy wpłacie 150 zł nowi gracze będą mogli więc przeznaczyć na grę w sumie 450 zł. Czy BETFAN udanie wkroczył na polski rynek bukmacherski?

BETFAN oferta

Ponad 40 głównych kategorii na stronie internetowej BETFAN sprawia, że oferta tego bukmachera jest jedną z najlepszych, jakie można znaleźć na polskim rynku zakładów wzajemnych. Poza sportami standardowymi i najbardziej popularnymi jak piłka nożna czy siatkówka, można również znaleźć sporty mniej popularne, ale także e-sport czy bardzo szeroką ofertę na zdarzenia pozasportowe. W ramach tych ostatnich można typować w takich kategoriach jak ekonomia, media, pogoda, polityka czy show-biznes.

Oferta zakładów bukmacherskich BETFAN

 • Sporty tradycyjne – bukmacher proponuje aż 43 różne kategorie główne, ale większość z nich zdominowana jest przez sporty tradycyjne. Poza takimi oczywistościami jak piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna czy żużel można również obstawiać sporty mniej popularne. BETFAN oferuje typowanie biathlonu, darta, badmintona, futbolu australijskiego, narciarstwa alpejskiego, szachów, a nawet mało znanego sportu w Polsce – Kabaddi. W trakcie sezonu danej dyscypliny można spodziewać się co najmniej kilkuset zakładów, a w przypadku piłki nożnej nawet ponad tysiąca.
 • E-sport – ogromny magnes na fanów tej dyscyplin to różnorodność zakładów. W ofercie BETFAN można znaleźć możliwość typowania wyników gier takich jak: Counter Strike, Dota, League of Legends, Overwatch, Rainbow Six czy StarCraft. W zależności od turnieju można znaleźć od kilkunastu do kilkudziesięciu zdarzeń do typowania w każdej z powyższych gier.
 • Rozrywka – nie samym sportem człowiek żyje, a BETFAN umożliwia typowanie najważniejszych wydarzeń z całego świata, ale także tych mniej ważnych. Cały segment dzieli się na kilka podkategorii takich jak: ekonomia, media, pogoda, polityka i show-biznes. W ramach rozrywki gracze mogą typować ceny paliw, wysokość PKB, nagrody z wręczenia nagród filmowych czy nagród Nobla, lądowania na Marsie, warunków atmosferycznych, wybory z krajów całego świata, poczynań gwiazd show-biznesu czy wydarzeń okołosportowych.

BETFAN opinie, czyli co fajnego proponuje bukmacher?

Bardzo szeroka oferta na sporty tradycyjne to z pewnością coś, co wyróżnia BETFAN na tle innych bukmacherów. BETFAN nie skupia się jedynie na sportach najbardziej popularnych, ale docenia również tych graczy, którzy lubią typować bardziej niszowe dyscypliny. Dodatkowo, warto docenić również szeroką gamę kategorii i zakładów na E-sport, który w BETFAN zasłużył na osobną kategorię na samej górze strony.

To, co również warte podkreślenia, to layout strony, który jest bardzo przejrzysty i czytelny. Gracze bez problemu odnajdą się na tej witrynie, tym bardziej, że najważniejsze zakładki są świetnie wyszczególnione.

Bardzo zachęcająco wyglądają również promocje, które opisaliśmy poniżej, a także płatności, które obsługiwane są w ponad 20 bankach.

O BETFAN

Bukmacher wyróżnia się na tle innych graczy na rynku swoją przystępnością i dostępnością. BETFAN zapewnia, że chce być jak najbliżej swoich graczy, chociaż pragnie traktować ich jako kumpli. Oferowane zakłady w liczbie ponad 1,5 miliona miesięcznie mają zaspokajać nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Własne i nietypowe propozycje zakładów to również ciekawa propozycja dla tych, którzy obstawianiem sportów tradycyjnych czy e-sportu są znudzeni. BETFAN pragnie wychodzić poza wszelkie schematy i chce działać nieszablonowo, ale także być nowoczesnym, mocno lifestyle’owym i zabawnym operatorem.

Promocje BETFAN

Ciągle rosnąca konkurencja sprawia, że także BETFAN nie może sobie pozwolić na stagnację. Bukmacher proponuje swoim klientom kilka ciekawych promocji i bonusów, które pokrótce opiszemy:

 • Bonus 200% od depozytu do 300 zł – głównym bonusem powitalnym w BETFAN jest z całą pewnością bonus, którego wartość może sięgnąć nawet 300 zł. Aby zakwalifikować się do otrzymania bonusu konieczne będzie założenia konta na stronie BETFAN z kodem promocyjnym FUTBOLNEWS, Następnie należy dokonać pierwszej wpłaty na minimalną kwotę 50 zł, po czym bonus o wartości 200% kwoty depozytu zostanie przyznany. W przypadku wpłaty 50 zł możemy więc liczyć na bonus o wartości 100 zł, więc w sumie na grę przeznaczyć będziemy mogli 150 zł. Aby zmaksymalizować bonus należy wpłacić przynajmniej 150 zł. Wówczas BETFAN zasili nasze konto kwotą aż 300 zł.
 • CASHOUT – opcja dla graczy, którzy bardziej od ryzykownej gry, cenią sobie bezpieczeństwo zainwestowanych środków. Chcesz wypłacić wygraną kuponu, ale nie wszystkie zdarzenia się zakończyły? Grając z BETFAN to żaden kłopot. Wypłacaj kiedy chcesz postawione pieniądze i miej kontrolę nad swoimi kuponami.
 • Matchday Boost – każdego dnia BETFAN powiększa kurs na wybrane przez siebie zdarzenie. Matchday Boost znajdziesz po lewej stronie w „Szybkich linkach” w kategorii „Specjalne”.

Legalność BETFAN

Jeśli recenzja bukmachera pojawia się na naszej stronie, to czytelnik może mieć pewność, że jest on legalny. Tylko gra u legalnych bukmacherów jest w Polsce zgodna z prawem i nie inaczej jest w przypadku BETFAN.

Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych online BETFAN otrzymał w drugiej połowie 2018 roku. Pozwolenie z Ministerstwa Finansów z 29 października widnieje pod numerem PS4.6831.3.2018.

Aplikacja mobilna

BETFAN doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że obecnie na rynku każdy operator musi mieć aplikację dedykowaną zarówno na iOS jak i na Androida. Idąc wraz z potrzebami klientów firma uruchomiła obie aplikacje, które zapewniają graczom mobilny dostęp do pełnej oferty bukmachera. BETFAN długo zwlekał z wypuszczeniem na rynek swojej aplikacji, co świadczy o tym, że chciał, by klienci dostali jak najlepiej dopracowany produkt. Użytkownicy decydujący się na pobranie i korzystanie z aplikacji mogą zatem robić to z przeświadczeniem, że dostają produkt kompletny i takie też mają oczekiwania. Pobranie aplikacji zarówno na iOS jak i na Androida jest bardzo proste, co również zachęca do skorzystania z tej opcji.

Kontakt z BETFAN

Kontakt z klientem jest niesamowicie ważny i BETFAN bez problemu udostępnia różne formy komunikacji ze swoimi graczami:

 • Czat – znajdujący się na stronie bukmachera
 • Biuro Obsługi Gracza – bog@betfan.pl
 • Dział marketingu – marketing@betfan.pl
 • Infolinia – +48 22 125 50 50
 • Adres – ul. Śmiała 26, 01-523 Warszawa
 • Biuro – Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa