Mesut Oezil ucina spekulacje i wypowiada się na temat swojego przyszłości!
02.05.2019

Ogromna tygodniówka i średnia dyspozycja Mesuta Oezila spowodowały, iż przyszłość Niemca była tematem wielu rozmów wśród kibiców oraz ekspertów. Niektóre media zaczęły sugerować, iż pomocnik “Kanonierów” opuści Londyn w najbliższym oknie transferowym. Na temat swojej przyszłości wypowiedział się sam zawodnik. 

Po kilku lepszych i gorszych momentach, sytuacja Mesuta w klubie uległa stabilizacji. Od meczu z Rennes, rozgrywanym na początku marca, Oezil wystąpił w 10 spotkaniach od pierwszej minuty. Taka sytuacja we wcześniejszym etapie sezonu nie miała miejsca. W związku z tym, plotki łączące pomocnika z przeprowadzką znacząco ucichły.

Spekulacje na swój temat postanowił uciąć sam Mesut Oezil. Piłkarz Arsenalu w rozmowie z mediami określił swoje plany na najbliższy czas – Chcę zostać w klubie. Mam kontrakt, który jest ważny jeszcze przez dwa lata. Nie wiem co będzie potem, jednakże do tego momentu jeszcze jest czas. Jestem szczęśliwy, dlaczego miałbym nie być? Przede mną kilka lat grania. Oczywiście, wszystko zależy od klubu, jednakże mam kontrakt, który mnie obowiązuje. 

Niewykluczone, że sam zarząd Arsenalu postara się sprzedać zawodnika. Panuje bowiem opinia, iż Mesut za bardzo obciąża finanse klubu w porównaniu z wkładem zawodnika do drużyny.

Odbierz darmowy zakład 20 zł