Manchester United szykuje czystki? – “Jest szansa, że niektórych piłkarzy widzieliście ostatni raz”
06.05.2019

Wprowadził nadzieję. Po objęciu posady trenera przez Ole Gunnara Solskjaera, Manchester United zanotował bardzo dobrą serię spotkań. W pewnym momencie wydawało się, że “Czerwone Diabły” rzeczywiście mogą zakończyć sezon w czołowej czwórce. Ostatnie wyniki całkowicie wykluczyły tę możliwość. Po rozczarowującym remisie z Huddersfield, Solskjaer zapowiedział zmiany.

Miały być dwa łatwe zwycięstwa na koniec sezonu, a tymczasem klub z Old Trafford już w starciu ze spadkowiczem ligi stracił punkty. Manchester na pewno nie zagra w Lidze Mistrzów podczas sezonu 2019/2020. Co więcej, zespół norweskiego szkoleniowca musi teraz bacznie obserwować rywalizację w finale FA Cup, gdyż “Czerwone Diabły” mogą zagrać nawet w drugiej rundzie kwalifikacyjnej LE (Jeśli Watford pokona Manchester City).

Nie zaskakuje raczej fakt, iż Ole Gunnar Solskjaer planuje ogromne czystki w Manchesterze. Norweg po meczu przyznał otwarcie – “Nie mogę dyskutować na temat pojedynczych przypadków, jednakże jest szansa, że niektórych piłkarzy widzieliście ostatni raz.” 

Jest kilku piłkarzy, których typuje się do opuszczenia Old Trafford. W tym gronie są tacy zawodnicy jak Ander Herrera, Matteo Darmian, Juan Mata czy Marcos Rojo. Dodatkowo niepewna jest przyszłość Paula Pogby i Davida de Gei.

Odbierz darmowy zakład 20 zł