Liverpool postara się o gwiazdę Ligue 1 ubiegłego sezonu?!
06.06.2019

Jednym z najciekawszych piłkarzy Ligue 1 zakończonego sezonu był Nicolas Pepe. Zawodnik z Wybrzeża Kości Słoniowej zanotował imponujące rozgrywki. Biorąc pod uwagę stosunek zarządu Lille do możliwości zarobienia ogromnych pieniędzy, transfer 24-latka wydaje się formalnością. Na radarze pojawił się kolejny zainteresowany!

Tylko Kylian Mbappe może pochwalić się większą liczbą strzelonych bramek w sezonie 2018/2019 Ligue 1. Drugi w tej klasyfikacji jest Nicolas Pepe. Iworyjczyk strzelił w 38 spotkaniach 22 bramki oraz dorzucił do tego 11 ostatnich podań do partnerów.

Nie zaskakuje nikogo fakt, iż zawodnik wzbudził zainteresowanie europejskiej czołówki. Przez chwilę wydawało się, że Nicolas Pepe jest już o krok od przenosin do Monachium. Bayern nie zamierza jednak spełniać ogromnych oczekiwań Lille. Nie oznacza to, iż 24-latek pozostanie w obecnym zespole.

Jak informuje L’Equipe, Liverpool poważnie rozważa sprowadzenie Nicolasa. Francuskie źródło donosi, iż “The Reds” są w stanie zaoferować za zawodnika sumę w wysokości 71 milionów funtów. Taka kwota być może przekona zarząd Lille do sprzedaży piłkarza.

Zarejestruj się z kodem FNVIP i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO