Kolejny piłkarz Tottenhamu zastanawia się nad odejściem
10.06.2019

Słowa Christiana Eriksena na temat poszukiwania nowych wyzwań z pewnością nie zostały dobrze odebrane przez fanów „Spurs”. Wraz z Duńczykiem White Hart Lane może opuścić inny doświadczony zawodnik – Danny Rose.

Wywiad 28-latka zbiegł się w czasie z doniesieniami dziennikarzy „Guardiana” na temat Ryana Sessegnona. Młody Anglik nie ma bowiem zamiaru podpisywać nowej umowy z Fulham i chciałby zagrać w przyszłym sezonie dla „Kogutów”. Czy Rose powoli zdaje sobie sprawę, że transfer tego piłkarza wpłynie na jego przyszłość?

– Jeśli wrócę do Tottenhamu w przyszłym sezonie – świetnie. Jeśli nie – nie zamierzam narzekać. Muszę poczekać i zobaczyć, co przyniesie przyszłość.

Dwa lata temu Rose udzielił dość mocnego wywiadu, w którym zdradził, że powoli myśli o grze w lepszym klubie, gdzie mógłby zarabiać większe pieniądze. W sezonie 2017/2018 piłkarz nieco ucierpiał za te słowa, ale już w ubiegłej kampanii – pomimo rywalizacji ze strony Bena Daviesa – rozegrał aż 37 spotkań w sezonie.

– Nie zastanawiam się nad przyszłością ze względu na regularne występy. Znam swój wiek i wiem, jak działa klub, jeśli dojdziesz już do pewnego wieku. W zeszłym sezonie nie grałem tak dużo, jak chciałem. W tym sezonie było już naprawdę dobrze – zakończył Rose.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO