James Rodriguez o krok od nowego klubu
12.06.2019

Bayern Monachium ostatecznie nie zdecydował się na wykup Jamesa Rodrigueza z Realu Madryt. Mimo to Kolumbijczyk wcale nie rozpocznie nowego sezonu w barwach „Królewskich”, ponieważ sporą chęć na jego sprowadzenie wykazuje Napoli.

Wicemistrz Włoch stara się sfinalizować dwuletnie wypożyczenie 27-latka do Neapolu. Wczoraj prezydent klubu Aurelio De Laurentiis nie zaprzeczył doniesieniom prasy i na pytanie o zakup Jamesa stwierdził: – Zobaczymy.

Cała transakcja miałaby zawierać dodatkowo opcję wykupu po pełnych dwóch sezonach. Ekipa ze stoicy Hiszpanii nie chce bowiem, aby powtórzyła się sytuacja z Bayernem, kiedy ostatecznie mistrz Bundesligi po dwóch latach wypożyczenia postanowił nie wykupić na stałe pomocnika.

Gwiazda mistrzostw świata z 2014 roku dołączył do Realu Madryt pięć lat temu, ale po odejściu Carlo Ancelottiego piłkarz nie potrafił przystosować się do hiszpańskiej drużyny. W Napoli włoski szkoleniowiec ponownie będzie mógł sprowadzić reprezentanta Kolumbii na szczyt jego formy, tak jak miało to miejsce jeszcze kilka lat temu.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!