Barcelona rozważa transfer defensora Manchesteru United!
26.06.2019

Przez kilka tygodni, Barcelona planowała wielki transfer środkowego obrońcy. “Dumę Katalonii” miał zasilić Matthijs de Ligt. Na ten moment, 19-latek jest jednak bliżej Turynu, aniżeli Barcelony. Dlatego też, mistrz Hiszpanii znalazł alternatywę!

W pewnym momencie, transfer Holendra na Camp Nou wydawał się kwestią czasu. Matthijs miał przenieść się na Półwysep Iberyjski razem ze swoim kolegą z drużyny, Frenkiem de Jongiem. Na przeszkodzie realizacji szybkiej transakcji stanęły inne europejskie zespoły. De Ligt wzbudził zainteresowanie kilku ekip. Jeśli wierzyć doniesieniom włoskich mediów, to Juventus jest liderem w wyścigu o defensora.

Z tego powodu, Barcelona musi powoli rozglądać się za alternatywą. Jak informuje Mundo Deportivo, przedstawiciele “Dumy Katalonii” obrali sobie za cel obrońcę Manchesteru United. Jest nim Victor Lindelof.

24-letni Szwed był ważnym ogniwem “Czerwonych Diabłów” w sezonie 2018/2019. Defensor rozegrał 30 spotkań w lidze. Porównując występy piłkarza z wcześniejszymi rozgrywkami, sympatycy “Czerwonych Diabłów” zauważyli w grze zawodnika sporą poprawę. Swoją postawą Lindelof najwidoczniej zaimponował także przedstawicielom Barcelony. Na ten moment trudno jednak mówić o jakichkolwiek konkretach.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO