Szybki transfer Ndombele? Słowa prezesa Lyonu mogą zmartwić kibiców Tottenhamu!

28.06.2019

Tottenham po dość długiej przerwie, kończy posuchę transferową. Londyński zespół zamierza dokonać kilku wzmocnień. Według mediów, jednym z nich będzie Tanguy Ndombele. Jak informowały źródła, transakcja związana z pomocnikiem miała być już na finiszu. Zupełnie inny obraz sytuacji przedstawia Jean-Michel Aulas, prezes Lyonu!

Jak donosiły m.in. włoskie media, Tottenham uzgodnił z francuską ekipą kwotę transferu, płacąc za 22-latka 62 miliony euro. Biorąc pod uwagę poziom, jaki prezentował Tanguy oraz obecne realia, takie warunki były bardzo korzystne dla „Kogutów”.

W szeregach angielskiej ekipy panował zatem spory entuzjazm. Pozytywne nastroje studzi z pewnością ostatnia wypowiedź prezesa Lyonu. Jean-Michel Aulas zdradził, że nic jeszcze nie jest uzgodnione – Jeśli poczekam jeszcze osiem dni, kwota transferu wyniesie 80 milionów euro. Tottenham wystosował ofertę w wysokości 45 milionów. Po tej propozycji, prowadziliśmy negocjacje. Uwierzcie mi, nic nie jest przesądzone. Nie zamierzamy się spieszyć. Tanguy udowodnił w meczach reprezentacji Francji, że ma niesamowite umiejętności. To jeden z naszych najlepszych piłkarzy. Jaka jest jego wartość? Nie wie, jednakże na pewno nie jest to 45 milionów euro. 

W kontekście zainteresowanych 22-latkiem wymieniało się takie ekipy jak Juventus, PSG czy Real. Tym bardziej, sugerowany triumf Tottenhamu niewątpliwie cieszył kibiców tego klubu. Czy będziemy świadkami niespodziewanego zwrotu akcji? Wszystko jest możliwe!

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!