Tottenham w końcu zrealizował transfer! Przerwano posuchę, która trwała ponad 500 dni!
02.07.2019

Niewielu kibiców piłki zna uczucie, którego doświadczyli sympatycy Tottenhamu. Klub z Londynu nie zrealizował żadnego transferu przez 517 dni. Posucha “Kogutów” odnotowała swój kres. Zespół wzmocnił się piłkarzem z Championship!

W kontekście transakcji ekipy Pochettino wymienia się kilka nazwisk. Najgłośniejszym jest z pewnością zawodnik Lyonu, Tanguy Ndombele. Tottenham planuje zrealizować transfer Francuza, który może wynieść nawet 63 miliony funtów. Przedstawiciele klubu nie skupiają jednak uwagi na jednym graczu. “Koguty” właśnie zrealizowały pierwsze wzmocnienie tego lata!

Ekipę ze stolicy Anglii zasilił Jack Clarke, ofensywny gracz Leeds. 18-latek ma za sobą pierwszy sezon w poważnej piłce, rozgrywając dla zespołu z Championship 22 spotkania w lidze. Podczas tych występów, Clarke strzelił dwie bramki oraz zanotował dwie asysty. Jak donoszą media, Tottenham zapłacił za piłkarza około 11 milionów euro, natomiast sam gracz podpisał umowę do 2023 roku.

Co ciekawe, na debiut Jacka sympatycy “Kogutów” będą musieli poczekać. Clarke spędzi bowiem kolejne rozgrywki na wypożyczeniu w Leeds. Do Londynu, zawodnik wróci po rozgrywkach 2019/2020.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

 

typy dnia
kurs 2.35
Grecja - Bośnia i Hercegowina
Zwycięzca
2
kurs 3.40
Izrael – Łotwa
Eran Zahavi strzeli 2 lub więcej goli
TAK
kurs 2.40
Liechtenstein - Włochy
wynik - kombinacje 0-1/0-2/0-3
TAK
kurs 2.30
Kosowo – Czarnogóra
Kosowo wygra do zera
TAK
kurs 1.87
Szwajcaria – Irlandia
Gole gospodarzy 1,5
+
kurs 2.93
Szwecja – Hiszpania
Hiszpania strzeli gola w obu połowach
TAK
3000PLN
KOD BONUSU:
FNVIP