“Wan-Bissaka to najlepszy prawy obrońca w kraju” – Były piłkarz Manchesteru rozpętał prawdziwą burzę…
04.07.2019

Manchester United dokonał w letnim oknie transferowym bardzo ważnego wzmocnienia. “Czerwone Diabły” zasilił Aaron Wan-Bissaka, jeden z ciekawszych graczy młodego pokolenia. Według byłego zawodnika klubu z Old Trafford, Anglik jest najlepszym prawym obrońcą w kraju. 

Biorąc pod uwagę wyniki i styl gry Manchesteru United w zakończonym już jakiś czas temu sezonie, wzmocnienia były nieuniknione. Szóste miejsce w lidze z pewnością nie zaspokaja apetytu takiego klubu jak “Czerwone Diabły”. Do zespołu z Old Trafford trafili już James oraz Wan-Bissaka. Dla byłego gracza Manchesteru, Paula Parkera, wzmocnienie defensorem jest dla zespołu szczególne.

Parker stwierdził bowiem, że Aaron jest obecnie najlepszym prawym obrońcą w kraju – Widziałem Wan-Bissakę wielokrotnie w zeszłym sezonie. Zarówno w domowych meczach, jak i wyjazdowych Crystal Palace. Powtarzałem wielokrotnie, że dla mnie, Wan-Bissaka to najlepszy prawy obrońca w kraju. Ludzie mogą zasugerować, że jest to Kyle Walker lub Trent Alexander-Arnold, lecz jako typowy prawy obrońca, musisz także bardzo dobrze wypełniać obowiązki w defensywie. Aaron z pewnością potrafi bronić. Jest świetny w sytuacjach jeden na jednego. 

Tezę Parkera może zweryfikować nadchodzący sezon. Trzeba pamiętać, że Aaron ma za sobą zaledwie pierwszy pełny sezon w Crystal Palace.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO