Piłkarz przeklęty, z Zagłębia wyklęty. Były klub Dawida K. z dziwną prośbą do mediów

03.10.2019

O zatrzymaniu Dawida K. informowaliśmy już jakiś czas temu. Mimo to echa tego zamieszania związanego z popełnionym rzekomo gwałtem przez golkipera odbijają się do dziś. Na tę sytuacja postanowili zareagować działacze byłego klubu bramkarza, którzy wystosowali pewien apel do mediów.

27-latek reprezentował barwy Zagłębia Sosnowiec w przeszłości przez trzy pełne sezony. Łącznie rozegrał dla tego zespołu 88 spotkań, a większość z nich miała miejsce na boiskach Ekstraklasy. Nic zatem dziwnego, że w licznych artykułach pojawiają się zapewne także fotografie bramkarza ubranego w koszulkę swojego byłego zespołu.

Z jednej strony nie dziwimy się takiej reakcji, ponieważ żaden klub nie chciałby być w żadnym stopniu związany wizerunkowo z gwałcicielem. Z drugiej jednak pachnie nam to przesadą, ponieważ historii w żadnym stopniu nie da się już wymazać. Równie dobrze teraz wszystkie kluby powinny wystosować takie oświadczenie. Chociaż zważywszy na absurdy naszej ligi – czekamy także na podobną informację od Pogoni Szczecin oraz Górnika Zabrze.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

FOT: Twitter