Sensacyjny następca Valverde?!
04.10.2019

Wyniki Barcelony w ostatnim czasie uległy nieco poprawie, ale to nie wyklucza kolejnych spekulacji na temat ewentualnego zwolnienia Ernesto Valverde. Hiszpan wciąż znajduje się pod presją, a w jego miejsce media wpychają kolejnych kandydatów.

Pomimo świetnego składu i wydania w ostatnich latach gigantycznych pieniędzy na transfery, mistrzowie Hiszpanii nie zaczęli najlepiej tego sezonu. Nierówna gra ich największych rywali sprawiła jednak, że podopieczni hiszpańskiego szkoleniowca nadal utrzymują minimalną stratę do Atletico oraz Realu Madryt. Szefowie Barcelony wierzą jednak, ze ten zespół stać na więcej.

Tak przynajmniej twierdzi argentyński „TNT Sports”, który na nowego szkoleniowca tego klubu typuje Marcelo Gallardo. Argentyńczyk od 2014 roku prowadzi River Plate, a jego umowa wygasa w 2021 roku. Zerwanie jej nie powinno być oczywiście problemem, ale mogłoby dojść do tego dopiero za jakiś czas. Zwycięzca Copa Libertadore w 2018 roku jest jednym z najlepszych trenerów w kraju. Niedawno wymieniano go także w gronie kandydatów do przejęcia posady selekcjonera w „Albicelestes”.

Póki co trudno będzie jednak wyrwać Gallardo z dotychczasowej pracy, ponieważ River Plate znajdują się obecnie w kluczowej fazie sezonu, mając przed sobą półfinał Copa Libertadores przeciwko Boca Juniors.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO