Green Bay Packers – Dallas Cowboys. Typy, kursy
02.10.2019
Ostatnia aktualizacja 4 października, 2019 o 17:20

Green Bay Packers – Dallas Cowboys. Typy, kursy i ciekawostki do tego spotkania znajdziesz w tym tekście.

Packers w ostatnim meczu przegrali przeciwko Eagles. Do klęski w dużej mierze przyczynił się brak gry po ziemi – jardy musiał biegami zdobywać sam Aaron Rodgers, który raczej powinien skupić się na podawaniu i nie narażać się na uderzenia ze strony defensywy przeciwnika. Niestety dla samego rozgrywającego, jego wysiłki tego dnia nie wystarczyły na wygraną. Mimo 422 passing yards, 2 podań na przyłożenie oraz 46 jardów zdobytych na własnych nogach, Rodgers przyczynił się sam do tej porażki, rzucając interception w kluczowym momencie spotkania. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 34-27 dla Eagles. Nie jest wiadome, czy przeciwko Cowboys zagra Devante Adams, brak wide receivera może pogrzebać szanse Packers na wygraną w tym spotkaniu.

Cowboys w zeszłym tygodniu wybrali się  do Nowego Orleanu, gdzie podjęli miejscowych Saints. Święci mimo braku Drew Breesa poradzili sobie z drużyną z Teksasu. Rozgrywający Cowboys Dak Prescott robił co mógł, jednak w obliczu absencji Michaela Gallupa i grającego z urazem Amariego Coopera, było mu niezwykle trudno o wywalczenie wygranej. Nie pomógł mu również fakt, że Ezekiel Elliot tego dnia był wyjątkowo w słabej dyspozycji, running back Dallas zdobył zaledwie 35 jardów na aż 18 prób! Mecz zakończył się wynikiem 12:10 dla Saints. W meczu z Packers na pewno nie zagra Gallup, podobno z kostką Coopera jest już lepiej.

Stawiam w tym meczu na Cowboys, Dak Prescott oraz Ezekiel Elliot zawsze bardzo dobrze grają przeciwko Packers. Do tego atut własnego stadionu oraz potencjalny brak Devante Adamsa umacniają mnie w moim przekonaniu, że to Cowboys wyjdą z tego pojedynku z tarczą.

Green Bay Packers – Dallas Cowboys /typ: 2 @ 1.52
Green Bay Packers – Dallas Cowboys /typ: suma punktów drużyny 1 poniżej 21.5 @ 1.79

Nie masz jeszcze konta na LV BET? Załóż je z kodem MEGABONUS otrzymując zupełnie za darmo 20 PLN na grę! Kliknij TUTAJ.