Jose Mourinho na meczu Ligue 1. Czas na nowe wyzwanie?!
06.10.2019

Cały czas kibice światowego futbolu czekają na powrót Jose Mourinho do piłki. Mowa konkretnie o pracy trenera, gdyż Portugalczyk pełni funkcję eksperta w jednej z angielskich telewizji. Być może były szkoleniowiec m.in. Chelsea wróci już niedługo. 56-latek odwiedził jeden ze stadionów Ligue 1. Co ciekawe, jest to obiekt drużyny, z którą łączony był Mourinho.

Bardzo ciekawe informacje pod koniec września podał portal “Goal”. Według tego źródła, Mourinho od maja do września odrzucił pięć ofert. Były to propozycje z następujących klubów – Monaco, Lille, Wolfsburg, Schalke oraz Milan. Patrząc na obecne sytuacje tych ekipy (pomijając przy tym może niemieckie drużyny), nie były to najatrakcyjniejsze propozycje. Nic dziwnego, że Jose nadal zostaje bez pracy.

Niewykluczone, że taki stan rzeczy zmieni się w najbliższych tygodniach. Portugalczyk znalazł się bowiem w niedzielę na trybunach stadionu Lille, czyli zespoły, z którym był łączony.

Oczywiście na ten moment są to tylko domysły. Klub z Ligue 1 ma za sobą bardzo dobry sezon 2018/2019. Podopieczni Galtiera zajęli drugie miejsce w lidze, awansując tym samym do fazy grupowej Ligi Mistrzów. W obecnych rozgrywkach drużyna nadal utrzymuje się wysoko w krajowych zmaganiach, lecz w LM zespołowi nie idzie zbyt dobrze. Dwa mecze i zero punktów – tak wygląda sytuacja Lille.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!