Krzysztof Piątek zostanie wypożyczony? Polski napastnik dostał ultimatum!
16.11.2019

Spore problemy w obecnym sezonie ma Krzysztof Piątek. 24-letni napastnik do tej pory zdobył trzy bramki w Serie A, przy czym dwie z nich to uderzenia z jedenastu metrów. Słabsza gra przełożyła się także na rolę Piątka w reprezentacji. Wygląda na to, iż w Mediolanie powoli tracą cierpliwość do zawodnika. Według włoskich mediów, piłkarz otrzymał od klubu poważne ultimatum. 

Pięć spotkań, które zaważą o przyszłości – tak brzmi komunikat La Gazzetta dello Sport. Zarząd Milanu daje Piątkowi szansę, którą musi napastnik wykorzystać. Jeżeli postawa w tych meczach będzie niezadowalająca, Krzysztof opuści Mediolan. Być może tylko na chwilę, gdyż jak dodaje źródło, w grę wchodzi wypożyczenie do Genoi.

Przy takim scenariuszu, Krzysztof Piątek wróciłby do swojego wcześniejszego zespołu. To właśnie z Genoi 24-latek trafił do Milanu za kwotę 35 milionów euro. Początek przygody Piątka w ekipie z San Siro był całkiem imponujący. Obecna kampania pozostawia jednak wiele do życzenia, dlatego obecny klub Polaka poszukuje rozwiązania.

Wydaje się jednak, że byłby to koniec, dość krótkiej przygody Krzysztofa z mediolańskim zespołem. Jeżeli Piątek wróciłby do regularnego strzelania w Genoi, ponowne reprezentowanie barw Milanu zapewne nie do końca odpowiadałoby napastnikowi, który mógłby odczuć brak zaufania. Przy innym rozwoju wydarzeń, czyli słabej grze 24-latka na wypożyczeniu, trudno wyobrazić sobie, by szkoleniowiec Milanu (ktokolwiek nim będzie) dał kolejną szansę napastnikowi.

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO