Beckham planuje kolejne wzmocnienia. Dwaj piłkarze Premier League trafią do MLS?
23.12.2019

Od kilku miesięcy media donoszą o przeróżnych nazwiskach łączonych z Interem Miami. Klub Davida Beckhama ma zamiar podbić MLS w kolejnych sezonach, a zespół powoli zaczyna nabierać rumieńców. Do drużyny oprócz wielu Amerykanów mają zamiar dołączyć także znani zawodnicy z europejskich boisk. Wśród nich Joe Hart.

Kariera Anglika od momentu odejścia z Manchesteru City w 2016 roku notuje ciągły regres. 32-latek obecnie jest zaledwie rezerwowym w Burnley i ma zamiar zimą zmienić pracodawcę. Pomocną dłoń może wyciągnąć do niego David Beckham, który rekrutuje graczy do swojej drużyny w Miami. W zeszłym sezonie Hart wystąpił 19 razy w Burnley, ale Pope pozostaje obecnie pierwszym wyborem menedżera Seana Dyche’a.

W wieku 32 lat Hart może ulec pokusie przenosin do Stanów Zjednoczonych. Z roku na rok popularność MLS rośnie, co także zwiększa zarobki dla piłkarzy. Ofertę od Anglika otrzymał także David Silva, któremu wygasa kontrakt z Manchesterem City po tym sezonie. Hiszpan mógłby zostać największą gwiazdą klubu w przyszłym sezonie.

Kto natomiast przejmie posadę menedżera? Według doniesie ESPN, “Becks” marzy przede wszystkim o Patricku Vieirze. Francuz obecnie jednak pracuje w Nicei i raczej trudno będzie go przekonać do zmiany pracodawcy w trakcie rozgrywek.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO