Kamil Grabara trafił do szpitala. Polak stracił przytomność!

28.01.2020
Ostatnia aktualizacja 27 czerwca, 2023 o 14:39

Niepokojące wieści docierają do nas z Anglii. Kamil Grabara w trakcie rywalizacji z Hull City stracił przytomność. Polak po reakcji lekarzy trafił do szpitala. Powierzchowną informację o aktualnym stanie zdrowie przekazał już trener Huddersfield!

We wtorkowy wieczór ekipa Kamila Grabary rywalizowała na wyjeździe z Hull. Drużynie polskiego bramkarza udało się zanotować cenne zwycięstwo, pokonując ekipę Kamila Grosickiego 2-1. Wynik tego spotkania nie jest jednak najważniejszy. Tematem głównym tej rywalizacji jest niepokojący stan zdrowia Kamila Grabary.

W trakcie ofensywnej akcji Hull, Kamil Grabara zderzył się z zawodnikami, którzy znajdowali się w polu bramkarza. Po zdarzeniu zareagowały oczywiście służby medyczne, gdyż golkiper był nieprzytomny.

Tuż po rywalizacji na temat sytuacji Kamila Grabary wypowiedział się szkoleniowiec Huddersfield – Kamil całkowicie stracił przytomność i od razu został przewieziony do szpitala. Oczywiście martwimy się o niego i mamy nadzieję, że wszystko z nim w porządku. 

Fot. YouTube