Mecz Borussia Moenchengladbach – FC Koeln przełożony!
09.02.2020

W niedzielę o godzinie 15:30 Borrusia Moenchengladbach miała rywalizować na własnym obiekcie z FC Koeln w ramach 21. kolejki. Mecz nie odbędzie się w wyznaczonym terminie. Wszystko za sprawą niżu barycznego “Sabina”. Ze względów bezpieczeństwa, spotkanie zostało przełożone. 

Niewątpliwym faworytem starcia była Borussia Moenchengladbach. Po pierwsze, gracze “Źrebaków” pełnili rolę gospodarzy, po drugie Borussia jest obecnie na czwartym miejscu w tabeli ze stratą trzech punktów do lidera, ekipy Bayernu Monachium.

Znacznie gorzej radzą sobie zawodnicy FC Koeln, choć w ostatnim czasie kibice tego zespołu mają powody do zadowolenia. Na pięć ligowych starć, drużyna wygrała cztery mecze, przegrywając tylko wyjazdowe starcie z Borussią Dortmund.

Rywalizacja obu klubów zapowiadała się zatem dość ciekawie. Na rozstrzygnięcie zwycięzcy pojedynku będziemy musieli poczekać. Wszystko za sprawą warunków pogodowych, jakie panują w Niemczech. Organizatorzy skoków narciarskich w Willingen już w sobotni wieczór odwołali zawody pucharu świata. Sytuacja jest na tyle niebezpieczna, że podobną drogą podążyła niemiecka piłka. Niż baryczny “Sabina” mógł zagrozić kibicom, którzy udaliby się w podróż na stadion. Dlatego też, spotkanie Moenchengladbach-Koeln zostało przełożone.

Na ten moment nowa data meczu jest nieznana.